Košík je prázdny
Kategória tovaru

Aptus Multicat Total tbl 120


Vitaminózne-minerálny doplnok stravy pre mačky s príchuťou lososa.
Vaša cena 15,90
Vaša cena bez DPH 13,25
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Vitaminózne-minerálny doplnok stravy pre mačky s príchuťou lososa.

Vlastnosti Multicat je doplnkovým krmivom pre mačky obsahujúcim esenciálne mikroprvky, vitamíny a aminokyseliny. Vitamíny a mikroprvky sú dôležité pre celkové zdravie mačky. Vápnik je potrebný na rast a udržanie dobrého stavu kostí. Prípravok vyrovnáva vysoký obsah fosforu v mačacích krmivách. Taurín je nevyhnutný pre metabolizmus a musí byť mačkám dodávaný v kŕmení alebo doplnkovom krmive, pretože mačky nedokážu vo svojom organizme vytvoriť dostatočné množstvo taurínu. Multicat neobsahuje laktózu.

Multicat je určený pre mačky, ako potravinový doplnok na normálne kŕmenie. Uspokojuje dennú potrebu vápnika, mikroprvkov, vitamínov a esenciálnych aminokyselín. Multicat je určený najmä mačkám gravidným, dojčiacim, mačkám v strese, rastúcim mačiatkam od dosiahnutia troch týždňov veku. Ak kŕmenie Vašej mačky obsahuje veľké množstvo mäsa a rýb, podávajte Multicat na zabezpečenie prísunu dostatočného množstva vitamínov a mikroprvkov.

Zloženie:

Uhličitan vápenatý 64%, potravinové kvasnice 20%, vitamíno-minerálno-aminokyselinový premix 13,1%, príchute a vehikula 2,9%.

Obsah živín: Sušina 97 % Bielkoviny 11,8 % Popol 71 % DL metionín 50 mg/g Vápnik (Ca) 250 Doplnkové látky z premixu: Vitamín A E672 210 IU/g Vitamín D3 E671 50 IU/g Vitamín (ako α-tocopherol 4,5 mg/g) Vitamín C E300 8,7 mg/g Vitamín B1 0,75 mg/g Vitamín B2 1 mg/g Vitamín B6 0,5 mg/g Vitamín B12 0,002 mg/g Kyselina pantoténová 0,7 mg/g Niacín 2 mg/g Kyselina listová 0,057 mg/g Biotín 0,007 mg/g Taurín 62 mg/g Zinok (Zn) E6 1 mg/g

Podanie a dávkovanie:

Pri dlhodobom používaní: u dospelých mačiek 1 tableta na 2kg 1x denne. Pre mačky v rekonvalescencii, pri nedostatku, pri strese, v období gravidity a pri dojčení, a rastúcim mačiatkam podávajte 1 tabletu na 1kg 1x denne. Ak zvažujete podávanie doplnkového krmiva, ako je Multicat, potom pri stanovovaní dennej dávky vezmite do úvahy množstvo vitamínov a mikroprvkov obsiahnuté v bežnom dennom kŕmení. Neodporúča sa prekračovať vyššie uvedené dávkovanie, pretože Multicat obsahuje aj vitamíny A, D a E, ktoré sú rozpustné v tukoch a pri predávkovaní sa akumulujú v organizme. Tablety podávajte mačke priamo do papule, alebo zamiešajte do kŕmenia. Jedna tableta váži 0,4 g.


Parametre

Určeno pro zvíře: Kočka