Košík je prázdny
Kategorie zboží

Arpalit Neo šampón antiparazit. s bambusom 250ml


Používa sa na ošetrenie psov a iných kožušinových zvierat.
Vaša cena 6,60
Vaša cena bez DPH 5,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie
piatok 19.8.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

11,98 €
skladom
4,27 €
skladom
4,24 €
skladom

Podrobný popis

Používa sa na ošetrenie psov a iných kožušinových zvierat. Obsahuje vitamíny, olivový olej a elastín. Srsť po ošetrení získava jemnosť, pevnosť, pružnosť a hlboký lesk.

Objem 250 ml, 500 ml

Charakteristika prípravku:
Viskózna číra tekutina svetlozelenej farby.

indikácie:
Jemný šampón určený na hubenie ektoparazitov ako sú blchy, kliešte, vši a všenky. Používa sa na ošetrenie psov i iných kožušinových zvierat. Šampón umýva, čistí aj ošetruje srsť zvieraťa. Obsahuje vitamíny B3 a B5, olivový olej a elastín, nevysušuje a nedráždi pokožku, jeho pH je neutrálny. Srsť po ošetrení získava jemnosť, pevnosť, pružnosť, hlboký lesk a jasné sfarbenie.

Spôsob použitia:
Primerané množstvo šampónu naneste na namočenú srsť a jemným masírovaním vytvorte bohatú penu. Pre mláďatá alebo malé zvieratá šampón použite zriedený vodou v pomere 1: 2. Šampón nechajte asi 5 minút pôsobiť a potom srsť dôkladne vlažnou vodou prepláchnite. Pre zvýšenie lesku a zdravie srsti naneste po umytí primerané množstvo Arpalit Neo kondicionéru s extraktom z listov čajovníka a ľahko ho vmasírujte do srsti a pokožky. Ponechajte po dobu 2-5 minút pôsobiť. Potom srsť opäť dôkladne prepláchnite vlažnou vodou. Srsť vysušte fénom alebo nechajte voľne preschnúť.
Účinok šampónu proti parazitom predĺžite nasledujúcim použitím prípravkov Arpalit Neo spray, Arpalit Neo pena alebo Arpalit Neo spray s mechanickým rozprašovačom.

Kontraindikácie:
- Nepoužívajte pre choré alebo alergická zvieratá
- Nepoužívajte v čase laktácie.
- Nepoužívajte pre mláďatá do veku 2 mesiacov.
- Nepoužívajte na mačky!

Parametre

Určeno pro zvíře: Pes, Kočka