Fru Fru je kapela okolo speváka, klávesistu, textára a hráča na steel drumy Václava Bartoša, kapela, ktorú možno len ťažko žánrovo zaradiť.
| Vaša cena |
10,90 € |
| Vaša cena bez DPH |
8,86 € |
| |
| Dostupnosť |
Skladom
5 ks
|
|
Odosielame
v pondelok
11.5.
|
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
Fru Fru je kapela okolo speváka, klávesistu, textára a hráča na steel drumy Václava Bartoša, kapela, ktorú možno len ťažko žánrovo zaradiť. Na albume nájdete rock, jazz, funky, tanečnú muziku, world music, industriál, novú vlnu, elektro gotický rock, odkaz na undergroundové kapely a poriadnu dávku brnenskej alternatívy. V nepovolaných rukách nezvládnuteľný chaos, v podaní Fru Fru žánrový pelmel pre vnímavého poslucháča, veľmi dobre zladený a hlavne s vynikajúcimi textami. Oproti predchádzajúcim dvom albumom došlo k výraznejšej zmene. Tou je jednak úbytok elektroniky, ale predovšetkým ženské vokály v podaní Doroty Barovej z Tara Fuki a Gabriely Vermelho z kapely Maraca. Pribudlo viac akustických zvukov, hosťujúce dámy obohatili dosku hraním na cello, husle a kvitón. Album ako celok je výborný, pre vnímavého poslucháča ideálna relaxačná muzika.
Parametre
Autor:
Fru Fru
Výrobca/dovozca podľa nariadenia (EU) 2023/988
Indies Happy Trails Records s.r.o.
Hlinky 995/70, 603 00 Brno, CZ
Email: info@indies.eu Telefón: +420 543 234 445 URL: https://www.indies.eu/
Bezpečnostné informácie
1. Riziko prehltnutia a udusenia: Výrobky z tejto kategórie nie sú hračkami a môžu predstavovať riziko udusenia, najmä pre malé deti. Je potrebné ich a ich malé časti (napr. obaly) držať mimo dosahu detí. 2. Riziko poranenia: Poškodené alebo prasknuté platne, kazety alebo vinyly môžu mať ostré hrany, ktoré môžu spôsobiť poranenie. Nepoužívajte poškodené nosiče. V prípade prasknutia ich je potrebné riadne zabezpečiť a zlikvidovať, aby sa zabránilo poraneniu. 3. Nebezpečenstvá spojené s nesprávnym používaním a skladovaním: Platne a kazety sú citlivé na vysokú teplotu a priame slnečné svetlo, čo môže viesť k ich poškodeniu a znemožniť prehrávanie. Uchovávajte nosiče v ich pôvodných obaloch na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu zdrojov tepla. Vyhnite sa ohýbaniu nosičov, pretože sa môžu zlomiť, čo môže spôsobiť zranenie alebo poškodenie prehrávača. 4. Bezpečnosť pri čistení: Čistite nosiče podľa pokynov výrobcu pomocou mäkkej, suchej handričky. Vyhnite sa použitiu agresívnych chemikálií alebo rozpúšťadiel, ktoré môžu poškodiť ich povrch.