| Vaša cena | 9,20 € |
| Vaša cena bez DPH | 7,48 € |
| Dostupnosť | Skladom > 5 ks |
| Odosielame vo stredu | |
Binchotanová tyčinka je prírodný filter na vodu, ktorý obohacuje chuť vody o minerály. Táto tradičná japonská metóda čistenia vody vám zabezpečí sviežu a chutnú vodu po dobu až šiestich mesiacov.
Popis
Binchotanová tyčinka prirodzene odstraňuje chlór a nežiaduce pachy z dáždnikovej vody, zanecháva ju sviežu a jemnú na chuť.
Hlavné výhody:
Odstraňuje chlór:
Viaže zvyškový chlór z dáždnikovej vody, ktorý spôsobuje nepríjemnú pachuť
Redukuje ťažké kovy a chemikálie:
Prirodzene adsorbuje olovo, ortuť alebo pesticídy
Mineralizuje vodu:
Uvoľňuje malé množstvo vápnika, horčíka a ďalších minerálov, ktoré zlepšujú chuť aj prospešnosť vody
100% prírodný materiál:
Vyrobené z japonského dubového dreva bez chemických prísad
Bez nutnosti plastových filtrov:
Šetrné k planéte aj peňaženke, žiadny odpad z jednorazových filtrov
Plne kompostovateľné po použití:
Po skončení životnosti možno tyčinku využiť ako hnojivo alebo pohlcovač pachov v domácnosti.
Balenie
1 tyčinka
Dĺžka 11,5 cm, hmotnosť 35 - 45 g.
Upozornenie
Po každom použití tyčinku opláchnite studenou vodou a nechajte ju voľne vyschnúť na vzduchu. Približne raz za 2 – 3 týždne ju prevarte po dobu 10 minút, čím ju zregenerujete a predĺžite jej účinnosť. Tyčinka vydrží približne 6 mesiacov.
Ako používať
Tyčinku stačí vložiť do karafy s dáždnikovou vodou (ideálne 1 liter), nechať pôsobiť minimálne 3 hodiny, ideálne cez noc.
Možno používať do menšej fľaše. Stačí opatrne zlomiť – účinnosť zostáva rovnaká, len sa skráti doba filtrácie kvôli menšej ploche.