Košík je prázdny
Kategorie zboží

Biomin / Orgamin - muškáty 500 g


Biominerální hnojivo s rohovinou na muškáty a ďalšie balkónové rastliny.
Vaša cena 2,80
Vaša cena bez DPH 2,33
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

zloženie: N 10%, P 8%, K 8%, Mg 3%

Popis:
Biomin na muškáty, surfínie a ďalšie balkónové rastliny je výdatné, ekologicky priaznivé organicko-minerálne hnojivo, ktorého významnou zložkou je drvená rohovina. Táto prírodná surovina je zvlášť cenená pre obsah organicky viazaného dusíka, ktorý sa pôsobením pôdnych mikroorganizmov uvoľňuje postupne, takže je rastlinami maximálne využitý po dlhšie vegetačné obobí. V optimálnom pomere sú v tomto hnojive zastúpené i ostatné zdroje živín, potrebných k harmonickému vývoju a zdravému rastu všetkých balkónových rastlín.

použitie:
Hnojenie Biomin - muškát sa vykonáva hlavne na začiatku vegetácie, kedy sa rovnomerne do výsadbového substrátu primieša hnojivo.

dávkovanie:
Na bežný 50 cm truhlík aplikujte približne 2 polievkové lyžice BIOMIN - muškát. V prípade pridávania a rozmetanie hnojiva priamo k už zasadené rastline je ideálna dávať 1/3 polievkové lyžice k 1 rastline. Pri rozmetanie Biomin - muškát do pôdy postupujte opatrne, aby nedošlo k poškodeniu koreňového systému rastlín. Následne odporúčame rastliny dostatočne zaliať. Pri ponechaní hnojiva na povrchu substrátu dochádza taktiež k pozvoľnému uvoľňovaniu živín, ale s menším efektom využitia všetkých kvalitatívnych vlastností, ktoré hnojivo BIOMIN ponúka.