Košík je prázdny
Kategorie zboží

Biomin / Orgamin - paradajky 1 kg


Biominerální hnojivo s rohovinou na paradajky, papriky a uhorky.
Vaša cena 4,50
Vaša cena bez DPH 3,75
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

zloženie: N 9%, P 9%, K 9%, Mg 3%

Popis:
Biomin na paradajky, papriky a uhorky je výdatné, ekologicky priaznivé organicko-minerálne hnojivo, ktorého významnou zložkou je drvená rohovina. Táto prírodná surovina je zvlášť cenená pre obsah organicky viazaného dusíka, ktorý sa pôsobením pôdnych mikroorganizmov uvoľňuje postupne, takže je rastlinami maximálne využitý po dlhšie vegetačné obobí. V optimálnom pomere sú v tomto hnojive zastúpené i ostatné zdroje živín, potrebných k harmonickému vývoju a zdravému rastu paradajok, paprík, uhoriek, cukiet a tekvíc.

použitie:
Hnojenie Biomin na paradajky sa vykonáva spravidla pri výsadbe rastlín (paradajky a uhorky), kedy sa rovnomerne na plochu rozhodí a potom zapraví do pôdy.

dávkovanie:

  • Paradajky: 120 - 140 g / m2 (1,2 - 1,4 kg / 10 m2).
  • Papriky, cukety a tekvice: 170 - 190 g / m2 (1,7 - 1,9 kg na 10 m2).
Pri aplikácii priamo k rastline alebo k jej bezprostrednému okoliu, použijeme ako odmerku napr. Starú polievkovú lyžicu. Optimálna výživová dávka pre paradajky a uhorky je zhruba 1,5 polievkové lyžice k jednej rastline a pri aplikácii k paprikám, cuketám a tekviciam až 2 polievkové lyžice k rastline. Pri ponechaní hnojiva na povrchu substrátu dochádza taktiež k pozvoľnému uvoľňovaniu živín, ale s menším efektom využitia všetkých kvalitatívnych vlastností, ktoré hnojivo BIOMIN na paradajky ponúka.


Parametre

Produktová skupina: hnojivo biomin

Velikost balení: 1 kg

Typ: BIOMIN

Určení: na rajčata 1kg