Košík je prázdny
Kategorie zboží

Bozita Cat kúsky v želé s makrelou TP 370g - VÝPREDAJ


Výpredaj
Bozita kúsky je krmivo pre mačky v rôznych tradičných švédskych variantách.
Predaj ukončený

Bozita Cat kúsky v želé s makrelou TP 370g
cena: 2.50 €

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Bozita kúsky je krmivo pre mačky v rôznych tradičných švédskych variantách. Jedná sa o kompletné vyvážené krmivo pre mačiatka aj dospelé mačky. Bozita je vyrábaná z kvalitných švédskych surovín (mäso, ryby, morské plody, vajcia) a neobsahuje sóju, obilniny, cukor, mäsovú múčku ani konzervačné látky.

Praktické balenie Tetra Recart, ktoré je šetrné k životnému prostrediu, optimálne chráni obsah. Balenie Tetra Recart možno zase jednoducho zavrieť, tak, že ohnete okraje. Aj otvorené balenie môže zostať v chladničke až dva dni a je stále čerstvé a chutné. Prázdne balenie šetrí v odpadkovom koši miesto, pretože sa dá zložiť.

Bozita kúsky v želé:

  • vyrobené z kvalitných kontrolovaných surovín v potravinárskej kvalite
  • prísady neobsahujú hormóny podporujúce rast
  • bez umelých dochucovadiel, farbív a konzervačných látok
  • balenie Tetra Recart - praktické a šetrné k životnému prostrediu
  • veľa chuťových variantov
  • kompletné krmivo pre mačky v každej životnej etape

Kúsky z rôsolu obsahujú vysoký podiel čerstvého švédskeho mäsa (93%), sú bezlepkové s nízkym obsahom tuku a majú prirodzene vysoký obsah taurínu pre mačacie oči a reprodukciu. MacroGard, prírodné ß-Glukán, prispieva k zlepšeniu imunitného systému. Kŕmny návod: pozri tabuľku na obale. Zloženie: kuracie mäso, mäso z makrely (7,2% v kúskoch), bravčové mäso, hovädzie mäso, uhličitan vápenatý, kvasnice (ß -1,3 / 1,6-glucan). Akostné znaky: hrubé proteíny 8,5%, vlhkosť 83%, oleje a tuky 4,5%, hrubé popoloviny 2,3%, vláknina 0,5%, vápnik 0,35%, fosfor 0,3%, horčík 0,02%, vitamín A 2000 mj / kg, vitamín D3 200 mj / kg, vitamín E (alfatokoferol) 12 mg / kg, taurín 700 mg / JKG, meď (sulfát pentahydrát) 2 mg / kg, mangán (oxid mangánu) 1,8 mg / kg, zinok (síran zinočnatý, monohydrát) 14 mg / kg, jód (jodičnan vápenatý, monohydrát) 0,1 mg / kg.