Košík je prázdny
Kategorie zboží

Calf Lyte plus 24x90g


Calf-Lyte Plus 24 x 90 g
Vaša cena 133,80
Vaša cena bez DPH 111,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 5 ks
odoslanie
pondelok 31.1.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Diétne doplnkové krmivo pre teľatá. Stabilizácia vody a elektrolytov bilancie na podporu fyziologickej využiteľnosti.

použitie:

CALF-Lyte PLUS je určený na použitie u teliat v prípade nerovnováhy (dysbalancie) elektrolytov a pre zotavenie z porúch trávenia (prejavujúcich sa napr. Hnačky).
Kombináciou octanu sodného, elektrolytov a dextrózy vzniká hypertonické (490 mOsm / l) diétne doplnkové krmivo pre teľatá s tráviacimi poruchami a hnačky.
Po príprave roztok neovplyvňuje negatívne trávenie mlieka a môže tak byť podávaný ako viažucim teľatám, tak teľatám kŕmených mliečnou náhradkou.

zloženie:

Dextróza (60,5%), octan sodný (18,3%), chlorid sodný, chlorid draselný, hydrogénfosforečnan draselný, dihydrogénfosforečnan sodný, mliečna bielkovina v prášku (vrátane laktoferínu 0,1%), pálený cukor.

Zdroj sacharidov: dextróza

Analytické zložky:

Celkový cukor: 60,5%, popol 17,7%, hrubý proteín 12,0%, sodík 5,9%, chloridy 2,8%, draslík 1,7%, hrubé tuky a oleje 0,5%, hrubá vláknina 0,5%

Doplnkové látky: Dochucovadlá: glycín 90 400 mg / kg, spojivá, emulgátory, vitamíny a podobné prísady

Energetická hodnota: 326 kcal / 100g

dávkovanie:

Teľatá: 1 sáčok (90 g) rozpustiť vo 2 litroch teplej vody (37 ° C) a aplikovať fliaš alebo žalúdočné sondou.
Podávajte 2 litre čerstvého roztoku 2 až 3 krát denne, a to samostatne alebo s bežným krmivom (mlieko alebo mliečna náhradka).

Doba použitia:

1 až 7 dní v prípade podávania s bežným krmivom.
1 až 3 dni ak je podávaný CALF-Lyte PLUS samostatne, potom nasleduje jeden deň prechodu na bežné krmivo (podať bežné krmivo s CALF-Lyte Plus).

Pred použitím alebo pred predĺžením doby použitia sa odporúča vyžiadať si stanovisko veterinárneho lekára. Nerozpúšťajte sáčok v menej ako 2 litroch vody.