Košík je prázdny
Kategorie zboží

CatMotion Masážny vankúš na krk


Balenie obsahuje masážne vankúš z anatomickej peny a poťahom z mikro plyšu, nabíjací kábel microUSB, manuál, cestovné vak.

Bežná cena 80,90
Ušetríte 29,80 %
Vaša cena 56,80
Vaša cena bez DPH 47,33
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

  1. Skvelá relaxačné pomôcka, ktorú môžete použiť doma, v práci či pri cestovaní.
  2. Balenie obsahuje masážne vankúš z anatomickej peny as poťahom z mikro plyšu, nabíjací kábel micro-USB, manuál, cestovné vak.
  3. Mnoho masážnych režimov - jemný uvoľňujúci (vibrácie), intenzívny terapeutický (shiatsu + vibrácie), stimulačné (shiatsu). Pri každom režime môže byť voliť intenzitu, pulzy, prípadne smer tlakové masáže. Intenzitu dá ešte regulovať opretím sa o operadlo, kedy dosiahnete naozaj intenzívneho uvoľnenie šije a krčných svalov.
  4. Masáž krčných a šijových svalov zmierňuje a lieči bolesti hlavy, zlepšuje kvalitu spánku, odstraňuje migrénu aj bolesti krčnej chrbtice. Táto masáž je navyše veľmi príjemná.
  5. Možno nabíjať pripojením USB do siete či k powerbance (oceníte pri cestovaní). Doba nabíjania je 45 minút. Výdrž na jedno nabitie je viac ako tri hodiny.
  6. Vďaka šnúrkam s brzdičkami, ktoré sa dajú spojiť, možno vankúš prispôsobiť každému krku a upevniť ho, aby dobre držal. Dá sa používať aj na iné časti tela, ako sú ramená, paže, nohy a trup.

Masážny krčnej vankúš CatMotion zaistí vašej krčnej chrbtici jednoduchým a účinným spôsobom relaxáciu a úľavu. Tento pohodlný vankúš stačí len nasadiť na krk a zvoliť si intenzitu masáže.

Rozmery: cca 25 x 25 cm

Materiál: 95% polyester, 5% elastan - s certifikátmi ROHS o zdravotnej nezávadnosti všetkých materiálov.

Farba: šedá, slonová kosť

Špecifikácia: 5V, 1A

Doba nabíjania: cca 45 minút

Výdrž na jedno nabitie: cca 180 minút (najintenzívnejší režim)

Váha: cca 500 g

Li-ion batérie

Balenie obsahuje: masážne vankúš z anatomickej peny s poťahom z mikro plyšu, nabíjací kábel microUSB, manuál, cestovné vak.