Košík je prázdny
Kategorie zboží

Chondromix Natural Dog 500ml NATURECA - VÝPREDAJ


Výpredaj
CHONDROMIX NATURAL DOG od firmy NATURECA je prírodný kĺbová výživa pre psov všetkých vekových kategórií od 3 mesiacov a pre psov všetkých plemien.
Bežná cena 13,10
Ušetríte 7,14 %
Vaša cena 12,17
Vaša cena bez DPH 10,14
 
Dostupnosť skladom
1 ks
odoslanie zajtra

Varianty zboží

Názov Cena s DPH Dostupnosť
13,10 € skladom
12,17 € skladom

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

CHONDROMIX NATURAL DOG od firmy NATURECA je prírodný kĺbová výživa pre psov všetkých vekových kategórií od 3 mesiacov a pre psov všetkých plemien. Pomáha v starostlivosti o kĺby a pohybový aparát psa. Viditeľný efekt účinku nastáva už po niekoľkých dňoch.
CHONDROMIX NATURAL DOG je ľahko stráviteľný, psom chutí a jednoducho sa aplikuje do jedla. Svojim zložením je originálny. Mix ovčieho tuku, lososového oleja, slnečnicového oleja, rozmarínu, chondroitínu a glukosamínu v tekutom stave zaručuje rýchlu a vysokú vstrebateľnosť a je zdrojom energie omega 3, 6 a 9 mastných kyselín, železa, vápnika a vitamínov A, B6, D, E a K .
CHONDROMIX NATURAL DOG je vhodný pre dlhodobé užívanie, pôsobí ako prevencia proti problémom pohybového aparátu psa. Podáva sa aj pri krívanie alebo iných pohybových ťažkostiach. Napomáha spevňovanie kĺbov a chrupavky a je nepostrádateľným zdrojom energie potrebnej pre metabolizmus psa, zlepšuje kvalitu pokožky a srsti a tiež napomáha zažívanie. Odporúča sa podávať aj psom po operáciám pohybového aparátu, všetkým starším psom a všetkým psom veľkých plemien.
CHONDROMIX NATURAL DOG je 100% prírodný produkt, neobsahuje žiadne chemické prísady ani farbivá.

Doplnkové krmivo pre psov.
Denná dávka - počet stlačení pumpy: malý pes - 2x, stredný pes - 4x, veľký pes - 6x
1 stlačenie pumpy = 1,5ml

Zloženie: lososový olej 30%, ovčí tuk 20%, slnečnicový olej 48,7%, glukosamín 0,5%, chondroitín 0,5%, rozmarín 0,3%.