Košík je prázdny
Kategória tovaru

Čistič odpadov Madel Stura Facile 1l


NOVÝ KVAPALNÝ ČISTIČ ODPADOV
Vaša cena 5,80
Vaša cena bez DPH 4,83
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

NOVÝ KVAPALNÝ ČISTIČ ODPADOV

Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu je čistič odpadov STURA FACILE Hydroxid sodný 30% extrémne účinný pri odstraňovaní všetkých organických i inertných upchávok odtoku, ako sú zvyšky mastnoty, mydiel, vlasov či papiera. V krátkom čase pôsobí efektívne a do hĺbky v drezoch, sprchách, umývadlách aj toaletách.
POKYNY NA POUŽITIE: Nepoužívajte zvon. Nemiešajte s kyselinami, bielidlami alebo inými čistiacimi prostriedkami. Pred použitím noste vhodný ochranný odev a chráňte nezakrytú kožu.

NOVÁ RECEPTÚRA: NEMIEŠAJTE SO STARÝM PRODUKTOM (ŽLTÁ FĽAŠA).

Jedna fľaša obsahuje približne 6 dávok (1 dávka = 165 ml).

Ako používať: opatrne odskrutkujte viečko. V prípade čistenia čiastočne upchaného odpadu nalejte 1 alebo 2 dávky produktu priamo do odpadu, a to aj v prítomnosti stojatej vody, počkajte asi 2 hodiny a potom zalejte teplou vodou (nie vriacou).
Pri čistení úplne upchatého odpadu nalejte asi polovicu fľaše a počkajte 3 – 4 hodiny, potom zalejte teplou vodou. Ak je to nutné, aplikáciu opakujte, príp. is pridaním jednej alebo dvoch dávok navyše. Medzi aplikáciami počkajte aspoň 30 minút a po každej aplikácii nezabudnite odpad prepláchnuť vodou. Pri čakaní nezostávajte v okolí odtoku vody: reakcia môže vytvárať teplo. Po použití produktu nádobu opatrne zatvorte.

Zabráňte kontaktu s kyselinami as kovmi, najmä s hliníkom, cínom, olovom a zlatými povrchmi. V prípade smaltovaných povrchov, víriviek alebo farebných povrchov overte vopred na skrytom mieste pevnosť farbeného alebo smaltovaného povrchu. Pri čistení odtokov malých rozmerov použite polovicu odporúčanej dávky.

Pri použití je nevyhnutné dodržať návod uvedený na etikete!

Pri nedodržaní postupu podľa návodu na etikete hrozí uvoľnenie nadmerného množstva tepla a môže tak dôjsť k poškodeniu odpadu alebo jeho okolia.

Predaj iba osobám nad 18 rokov!


NEBEZPEČENSTVO.

H290 Môže byť korozívna pre kovy.

H314 Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí.