Košík je prázdny
Kategória tovaru

Cuculo Kúpeľové bomby do vane s rastúcimi kapsulami vnútri, pre dievčatá, 6 ks


Po vyšumění to len začína! Objav svoju rastúcu kapsulu a nechaj sa prekvapiť, čo z nej vyrastie.  

Vaša cena 8,10
Vaša cena bez DPH 6,75
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

  • Šumivé bomby obsahujúce kúzelné rastúce kapsuly Cuculo urobia z každého kúpanie pre deti skvelú zábavu.
  • Guľu stačí hodiť do teplej vody, okamžite začne bublať a šumieť, zafarbia a prevonia vodu. Za chvíľu sa objaví čarovná kapsula, ktorá začne rásť. Aký tvar vyrastie je prekvapenie až do poslednej chvíle.
  • Kúzelné kapsuly vyrastú do rôznych dievčenských tvarov (napr. Jednorožec, morská panna, donut, cupcake, zmrzlina a pod.)
  • Tieto malé penové tvary možno použiť ako samolepky do vane alebo k hranie na suchu a rôznemu tvorenia. V ýborně drží na dlaždiciach aj vani, prilepujú sa iba vodou, ľahko sa dávajú dole.
  • Deti budú milovať každú kúpeľ s prekvapením, aký motív im vyrastie.
  • Každé balenie obsahuje 6 rôzne farebných voňavých bômb, vnútri každej je čarovná rastúca kapsula, z ktorej vyrastie malá farebná hračka vyrezaná z molitanu.
  • Obsahuje jojobový olej a bambucké maslo pre jemnú starostlivosť a hebkú pokožku vášho dieťaťa.

Balenie: 6 ks šumivých bômb s rastúcimi kapsulami vnútri

Návod na použitie:

Odstráňte obal, vhoďte do vane s teplou vodou. Po vyšumění sa objaví kapsula s prekvapením, ktorá sama v teplej vode vyrastie. Po kúpeli opláchnite telo vlažnou vodou. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Upozornenie:

Obsahuje malú hračku. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Používať pod dohľadom dospelej osoby. Obsahuje malé časti, riziko vdýchnutia alebo prehltnutia. Skladujte na suchom a tienistom mieste. Vyhnite sa kontaktu s očami, v prípade zasiahnutia okamžite vypláchnite vlažnou vodou. Len na vonkajšie použitie.  

zloženie:  

Sodium Bicarbonate, Sodium Sulfate, Izopropyl palmitate, Cellulose Gum, Tocopherol, Jojoba Oil, Fragrance, sodium alpha-olefín sulfonate, Polyethylene Glycol, Sodium Chloride, Sheabutter, Sunflower oil.