Košík je prázdny
Kategorie zboží

Cuculo Vypestujte si jahôdky - detská sada pre pestovanie jahôd sa samozavlažovacím kvetináčom a výučbou angličtiny, oranžová


Doprava zadarmo

Daj tvár svojmu kvetináči, vypestuj si a zjedz - to je sada pre pestovanie jahôd s čerstvým substrátom, vyskúšanými semienkami, samozavlažovacím kvetináčom a kompletným návodom, navyše s anglickými slovíčkami na kartičkách.

Vaša cena 10,60
Vaša cena bez DPH 8,83
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame dnes
červená oranžová zelená

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Jahody milujú nielen deti. Teraz majú možnosť vypestovať si ich úplne samy. Darujte im túto exkluzívnu kompletnú sadu a nechajte ich pozorovať čaro prírody v detskej izbičke. Rastlina je veľmi nenáročná a dariť sa jej tak bude takmer všade, najlepšie však na okne.

Sada obsahuje:

dizajnový samozavlažovací kvetináč GreenSun s kompletným zavlažovacím systémom - keď deti zabudnú pár dní zaliať, nič sa nedeje, kvetináč sa o to postará

lopatku - pre čistú prácu pri stávkovanie a pre kyprenie pôdy

menovku - aby každý kvetináč mal svoje meno

sadu samolepiek - pre vytvorenie originálneho tváre kvetináče

český návod

čerstvý substrát

semienka jahôd mesačného

sejacie sitko - aby siatie bola hračka

kartičky s anglickými slovíčkami a obrázky na tému záhradníčenie

POZOR! Nejedná sa o sadu pre pestovanie z dovozu, ktorá nie je testovaná v našich podmienkach. Semienka sú od českého výrobcu a otestovaná a substrát čerstvo vážený tesne pred expedíciou. Preto v prípade dlhšieho skladovania výrobku substrát otvorte a nechajte dýchať.


Parametre

Barva květináče: oranžová