Košík je prázdny
Kategória tovaru

Cunipic parakeets - Korela 3 kg


Cunipic korela 3 kg je kompletné krmivo bohaté na vitamíny a železo, špeciálne vyvinuté pre najvyššiu kvalitu krmiva pre korely a papagáje.
Vaša cena 13,60
Vaša cena bez DPH 11,33
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Cunipic korela 3 kg je kompletné krmivo bohaté na vitamíny a železo, špeciálne vyvinuté pre najvyššiu kvalitu krmiva pre korely a papagáje strednej veľkosti. Obsahuje 14 druhov semienok. Krmivo je bohaté na vitamíny A, B1, B2, B6, B12, D, E, K a uhľohydráty; je obohatené draslíkom a podporuje zdravé a lesklé perie. Vitamíny sú do krmiva pridávané formou nástreku na jednotlivých zrniečkach, čím máte istotu, že vták vitamíny prijme.

Zloženie:

Lesklica kanárska, žlté proso, pšenica, žíhaná slnečnica, nahý ovos, biele proso, lúpané proso, svetlice farbiarska, biela slnečnica, pohánka, červené proso, cirok, ľanové semienko, nelúpaná ryža, grit z morských mušlí, žal vitamíny.

Analytické zložky:

Hrubý proteín 12,4%, hrubé oleje a tuky 8,9%, hrubá vláknina 11,2%, hrubý popol 4,7%, vápnik 0,62%, fosfor 0,37%, vitamín A 5.000 IU/kg , vitamín D3 750 IU/kg , vitamín E 13 mg/kg.

Kŕmny návod:

Kŕmte podľa potreby a vždy zaistite čistú a čerstvú pitnú vodu. Odporúčaná denná dávka: 10 g/deň. Krmivo môžete doplniť zeleninou, ovocím, vaječným krmivom a vtáčím gritom.


Parametre

Určeno pro zvíře: Ptáci