DAHUA 22" LED LM22-A200Y/ VA panel/ 1920x1080 (FHD)/ 3000:1/ 10ms/ 250 cd/m2/ HDMI/ VGA/ VESA 75x75/ čierny
Vaša cena 77,00
Vaša cena bez DPH 62,60
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v utorok
Podrobný popis
Dahua LM22-A200Y - výkonný Full HD monitor v elegantnom prevedení
VA panel produkuje široké pozorovacie uhly , ktoré umožnia pohodlné sledovanie bez skreslenia aj pri pohľade zo strán. Monitor Dahua LM22-A200Y je vybavený konektorom HDMI a VGA , čo umožní kompatibilitu s rôznymi zdrojmi obrazu a flexibilné pripojenie k novým aj starším PC zostavám. Obnovovacia frekvencia 75 Hz poskytuje komfortné vykreslenie obrazu bez oneskorenia a plynulé zobrazenie pri práci s aplikáciami, tabuľkami alebo surfovaním po internete.
Dahua LM22-A200Y
LED monitor s uhlopriečkou 21,45" ponúkajúci Full HD rozlíšenie 1920 × 1080 obrazových bodov s pomerom strán 16:9 . Disponuje kontrastným pomerom 3000:1 , jasom 250 cd/ m2 , dobou odozvy 10 ms a obnovovacou. VA ponúkne široké pozorovacie uhly 178 ° horizontálne aj vertikálne . Medzi prednosti ďalej patrí ultra úzky rámček a elegantný vzhľad.
Súčasťou balenia je HDMI kábel.
ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA
Typ panelu: VA
Uhlopriečka: 21,45"