Košík je prázdny
Kategorie zboží

Dobrá semená koreň petržlenu - Alba 3g


ALBA - petržlen s vysoko kvalitné, aromatickú, bielou dužinou, ktorá netmavne ani po konzerváciu. Koreň je stredne dlhý.
Vaša cena 1,40
Vaša cena bez DPH 1,17
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

P. crispum Nym. Ex AW Hill convar Radicosum / Petržlen koreňový

Popis:

ALBA - petržlen s vysoko kvalitné, aromatickú, bielou dužinou, ktorá netmavne ani po konzerváciu. Koreň je stredne dlhý, pretiahnuto trojuholníkovitý, s hladkým bielym povrchom. Korene majú vysokú odolnosť proti vetvenia a dorastajú do dĺžky 15 - 18 cm. Odroda má vysokú odolnosť proti hrdzi, proti múčnatke na listoch i proti chorobám pri skladovaní. Vegetačná doba od výsevu je 175 - 195 dní. Výsev čo najskôr na jar, na ťažších pôdach odporúčame pestovať na záhonoch.


Popis SK:

ALBA - petržlen s veľmi kvalitne, aromatickú, bielou dužinou, ktora netmavne ani po konzervácii. Koreň je stredne dlhý, pretiahnuto trojuholníkovitý, s hladkým bielym povrchom. Korene maju vysoká odolnosť proti vetvením a dorastajú do dĺžky 15 - 18 cm. Odroda má vysokú odolnosť proti Hrdza, proti múčnatke na listoch ai proti chorobám pri skladovaní. Vegetačných obdobím od výsevu je 175 - 195 dní. Výsev čo najskôr na jar, na tazs podachi odporucam pestovať na hrobliach.


Sortiment rady "Dobrá semená" je vybraný tak, aby dopĺňal a rozširoval ponuku semien o odrody, ktoré celkom iste stojí za vyskúšanie. Hlavným poslaním tejto rady je, aby to, čo z týchto "Dobrých semien" vyrastie, bolo naozaj DOBRÉ.