Košík je prázdny
Kategorie zboží

Dobrá semená Mrkva - Aron F1 veľmi skorá 1,5g


ARON F1 - veľmi skorá hybridná mrkva s krátkym, iba 10 cm dlhým koreňom.
Vaša cena 2,10
Vaša cena bez DPH 1,75
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Daucus carota L. / Mrkva obyčajná pravá

Popis:

ARON F1 - veľmi skorá hybridná mrkva s krátkym, iba 10 cm dlhým koreňom. Vhodná aj pre pestovanie v ťažších pôdach. Koreň je valcovitý, pravidelný, s tupým zakončením. Dreň aj kôra koreňa sú oranžové, hlava koreňa nezelený ani nefialoví. Odroda je vhodná na rýchlenie ik jarným až augustovým výsev. Vegetačná doba je 75 - 80 dní. Vhodná pre zber malých "baby" mrkvičiek zo zahustených výsevov.


Popis SK:

ARON F1 - velmi skorá Hybridná mrkva s krátkym, iba 10 cm dlhý koreňom. Je vhodná aj na pestovanie v tazs podachi. Koreň je valcovitý pravidelný s tupým zakončením. Dreň ai Korova časť ŠÚ oranžovej, hlava KORENE nezelený ani nefialovie. Odroda je vhodná na rýchlením ai na jarné až Augustovej vysievanie. Vegetačná doba je 75 - 80 dní. Je vhodná na zber malých "baby" mrkvičiek zo zahustených posypový.


Sortiment rady "Dobrá semená" je vybraný tak, aby dopĺňal a rozširoval ponuku semien o odrody, ktoré celkom iste stojí za vyskúšanie. Hlavným poslaním tejto rady je, aby to, čo z týchto "Dobrých semien" vyrastie, bolo naozaj DOBRÉ.