Košík je prázdny
Kategorie zboží

Dobrá semená Mrkva - Francis neskorý 3g


FRANCIS - neskorá odroda mrkvy typu flakey s veľmi dobrou skladovateľnosťou. Korene sú dlhé 23-25 cm.
Vaša cena 1,80
Vaša cena bez DPH 1,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Daucus carota L. / Mrkva obyčajná pravá

Popis:

FRANCIS - neskorá odroda mrkvy typu flakey s veľmi dobrou skladovateľnosťou. Korene sú dlhé 23-25 cm, pekne vyfarbené s hladkým povrchom. Hlava koreňa nezelený a neprejavuje sa na nej antokyanové zafarbenie. Rastliny sú odolné k vybiehaniu do kvetu, praskaniu aj vetvenia koreňov. Odroda poskytuje výbornú úrodu kvalitných a chutných koreňov s vysokou sušinou. Vegetačná doba je 140 - 150 dní.


Popis SK:
FRANCIS - neskorý odroda mrkvy typu flakey s veľmi dobrou skladovateľnosťou. Korene ŠÚ dlhé 23-25 cm, pekne sfarbené, s hladkým povrchom. Hlava koreň nezelenie a neprejavuje sa na naj antokyanové sfarbenie. Rastliny ŠÚ odolné proti vybiehaniu do kvetu, praskaním ai vetvením koreňovú. Odroda poskytuje výborné úrodu kvalitných a chutných koreňovú s vysokou sušinou. Vegetačné obdobím je 140-150 dní.

Sortiment rady "Dobrá semená" je vybraný tak, aby dopĺňal a rozširoval ponuku semien o odrody, ktoré celkom iste stojí za vyskúšanie. Hlavným poslaním tejto rady je, aby to, čo z týchto "Dobrých semien" vyrastie, bolo naozaj DOBRÉ.