Košík je prázdny
Kategorie zboží

Dobrá semená Rajčiak kolíkový - Pedro F1 30s


PEDRO F1 - indeterminantní hybridná odroda typu LSL, určená pre teplé i studené rýchlenie v skleníkoch aj fóliových krytoch.
Vaša cena 2,60
Vaša cena bez DPH 2,17
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie
pondelok 3.4.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Solanum lycopersicum L. / Rajčiak kolíkový

Popis:

PEDRO F1 - indeterminantní hybridná odroda typu LSL, určená pre teplé i studené rýchlenie v skleníkoch aj fóliových krytoch. V teplejších oblastiach ju možno pestovať aj na poli. Rastlina je dobre vzrastná. Plod je stredne veľký, guľovitý, hladký, bez žíhanie a rebier, odolný proti praskaniu. Má veľmi dlhú dobu skladovateľnosti a dobrú chuť. Hmotnosť plodu je 120 - 135 g.

Popis SK:

PEDRO F1 - indeterminantná Hybridná odroda typu LSL, určená na teplé i studené rýchlením v skleníkoch ai fóliových krytoch. V teplejších oblastiach ju mozem pestovať ai na poli. Rastlina je dobre vzrastná. Plod je stredne veľký, guľovitý, hladký, bez žíhaním a rebier, odolný proti praskaním. Má veľmi dlhú dobu skladovateľnosti a dobrú chuť. Hmotnosť plodu je 120 - 135 g.

Sortiment rady "Dobrá semená" je vybraný tak, aby dopĺňal a rozširoval ponuku semien o odrody, ktoré celkom iste stojí za vyskúšanie. Hlavným poslaním tejto rady je, aby to, čo z týchto "Dobrých semien" vyrastie, bolo naozaj DOBRÉ.