Košík je prázdny
Kategorie zboží

Dobrá semená Reďkovka červená - Ester skorá 3g


ESTER - raná reďkovka, určená na rýchlenie aj celoročné poľné pestovanie. Buľvičky je väčšia, guľovitá, jasne šarlátovo červená.
Vaša cena 1,80
Vaša cena bez DPH 1,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Raphanus sativus L. var. sativus / Reďkovka

Popis:

ESTER - raná reďkovka, určená na rýchlenie aj celoročné poľné pestovanie. Buľvičky je väčšia, guľovitá, jasne šarlátovo červená, s tenkým korienkom. Odroda sa vyznačuje, vysokou odolnosťou proti vybiehaniu do kvetu, praskanie bulviček i houbovatění. Olistenie je jemnejšia, vegetačná doba 31 - 34 dní. Reďkovka vyžaduje pôdu dostatočne zásobenú prijateľnými živinami a pravidelnú závlahu.

Popis SK:

ESTER - skorá reďkovka, určená na rýchlením aj celoročné poľných pestovanie. Buľvičky ŠÚ vacsie, guľovité, jasne šarlátovočervené, s tenkým korienkom. Odroda sa vyznačuje, vysoká odolnosť proti vybiehaniu do kvetu, praskaním buľvičiek ai hubovateniu. Olistením je jemnejším, vegetačná doba 31 - 34 dní. Reďkovka vyžaduje Podu dostatočnom zásobenie prijateľným živinami a pravidelnú závlahu.

Sortiment rady "Dobrá semená" je vybraný tak, aby dopĺňal a rozširoval ponuku semien o odrody, ktoré celkom iste stojí za vyskúšanie. Hlavným poslaním tejto rady je, aby to, čo z týchto "Dobrých semien" vyrastie, bolo naozaj DOBRÉ.