Košík je prázdny
Kategorie zboží

Dobrá semená Reďkovka červená - Lada skorá 5g


LADA - osvedčená a obľúbená reďkovka na celoročné poľné pestovanie. Buľvičky je veľká, s bielou jemnou dužinou, guľovitá a na povrchu temne červená.
Vaša cena 1,80
Vaša cena bez DPH 1,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Raphanus sativus L. var. sativus / Reďkovka

Popis:

LADA - osvedčená a obľúbená reďkovka na celoročné poľné pestovanie. Buľvičky je veľká, s bielou jemnou dužinou, guľovitá a na povrchu temne červená. LADA je značne odolná proti vybiehaniu do kvetu aj pri letnom pestovaní a veľmi odolná proti praskaniu a houbovatění bulviček. Výsev od marca, vegetačná doba od výsevu je 33 - 37 dní. Reďkovka vyžaduje pôdu dostatočne zásobenú prijateľnými živinami a pravidelnú závlahu.


Popis SK:
LADA - osvedčené a obľúbená reďkovka na celoročné poľné pestovanie. Buľvičky je veľká, s bielou jemnou dužinou, guľovitá a na povrchu temne červená. LADA je značne odolná proti vybiehaniu do kvetu ai pri letnom pestované a veľmi odolné proti praskaním a hubovateniu buľvičiek. Výsev od marca, vegetačných obdobím od výsevu je 33 - 37 dní. Reďkovka vyžaduje Podu dostatočnom zásobenie prijateľným živinami a pravidelnú závlahu.

Sortiment rady "Dobrá semená" je vybraný tak, aby dopĺňal a rozširoval ponuku semien o odrody, ktoré celkom iste stojí za vyskúšanie. Hlavným poslaním tejto rady je, aby to, čo z týchto "Dobrých semien" vyrastie, bolo naozaj DOBRÉ.