Košík je prázdny
Kategorie zboží

Dvojčepeľové záhradné nožnice FISKARS X-Series P921 (M)


Kvalitné dvojčepeľové záhradné nožnice FISKARS P921 z radu X-Series ideálne na čisté hladké rezanie čerstvých vetiev až do priemeru 24 milimetrov.
Vaša cena 37,30
Vaša cena bez DPH 31,08
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame vo štvrtok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Kvalitné dvojčepeľové záhradné nožnice FISKARS P921 z radu X-Series ideálne na čisté hladké rezanie čerstvých vetiev až do priemeru 24 milimetrov. Nožnice majú unikátny mechanizmus PowerGear TM , ktorý umožňuje strihať až s 3 krát menšou námahou v porovnaní s bežnými nožnicami. Oceľové čepele nožníc sú extra tvrdé, presne brúsené, kalené a zostávajú veľmi dlho ostré. Tieto nožnice sú optimalizované pre malú a strednú veľkosť ruky. Ľahké a pevné prevedenie z materiálu FiberComp TM . Ergonomické rukoväte z FiberComp TM s 3D povrchom SoftGripTM pre pohodlné a bezpečné držanie. Nožnice majú špeciálny design pre pravákov. S nožnicami P961 bude práca na záhrade zábavou.

Priemer: do 24 mm

Hmotnosť: 0,245 kg

Vlastnosti a výhody nožníc X-Series

Najlepší strižný výkon vo svojej triede - Nožnice sú vybavené unikátnym mechanizmom PowerGear TM , ktorý poskytuje až 3x väčšiu rezaciu silu. Otočná rukoväť nožníc minimalizuje namáhanie prstov a súčasne umožňuje užívateľovi používať všetky prsty súčasne

Výkonné čepele - Nožnice X-Series sú navrhnuté pre čisté a ľahké strihanie. Sú ako stvorené na rýchle zastrihávanie tenších vetiev, ako aj na rezy hrubších vetiev.

Obliečka čepele - Strieborný povlak z PTFE na zníženie trenia.

Rukoväť - Vylepšený povrch SoftGrip TM s textúrou pre lepšie a pohodlné držanie.