Košík je prázdny
Kategorie zboží

Elektr. odpudzovač kliešťov Arpalit Dog pre psov 1ks


Veterinárne technický prostriedok Arpalit Dog elektronický repelent je vhodný pre psov všetkých veľkostí a každého veku.
Vaša cena 20,30
Vaša cena bez DPH 16,92
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie
utorok 9.3.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Veterinárne technický prostriedok Arpalit Dog elektronický repelent je vhodný pre psov všetkých veľkostí a každého veku. Používa sa aj pre staršie a slabá zvieratá náchylná k chorobám, v čase laktácie, pre šteňatá / mačiatka aj pre zvieratá pobytom v domácnosti. Elektronický repelent obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40 kHz nepočuteľné pre človeka a zviera. Krátke ultrazvukové impulzy ruší a odpudzujú parazity v okruhu 3 m od zvieraťa a tým bráni jeho napadnutia.

indikácie:
- Veterinárne technický prostriedok elektronický repelent Arpalit® Dog je vhodný pre psov všetkých veľkostí a každého veku. Používa sa aj pre staršie a slabá zvieratá náchylná k chorobám, pre šteňatá, v čase laktácie aj pre zvieratá pobytom v domácnosti.
- Veterinárne technický prostriedok elektronický repelent Arpalit® Dog sa pripne na obojok otvorom smerom k telu zvieraťa. Elektronický repelent obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40 kHz nepočuteľné pre človeka a zviera. Krátke ultrazvukové impulzy ruší a odpudzujú parazity v okruhu 3 metrov od zvieraťa a tým bráni napadnutiu.
- Účinnosť elektronického repelentu Arpalit® Dog neklesá vo vlhku a dažďu, ale pred kúpaním zvieraťa sa musí odložiť.
- Elektronický repelent Arpalit® Dog sa odporúča sa používať predovšetkým v období najvyššieho výskytu parazitov (marec - október).
- Po nasadení elektronického repelentu na obojok zvieraťa sa zníži výskyt parazitov v závislosti na počiatočnom zamorenia zvieraťa. K výraznému zníženiu výskytu parazitov dochádza po 7 dňoch od nasadenia elektronického repelentu. - U zvierat s významným výskytom parazitov sa odporúča, najmä v počiatočnej fáze vysokého zamorenia parazitmi, skombinovať elektronický repelent Arpalit® Dog s antiparazitárním prípravkami (Arpalit Neo® sprej, mechanický rozprašovač, pena). Po 35 dňoch od nasadenia sa, obvykle, na tele zvieraťa parazity nevyskytujú. Tento stav zotrváva po dobu účinnosti elektronického repelentu 10 mesiacov od prvej aktivácie.
- Elektronický repelent Arpalit® Dog je neškodný pre ľudí i zvieratá, nie je toxický, je bez zápachu.


Spôsob použitia:
Vyberte prístroj z obalu a odstráňte červenú poistku. Po 10-násobnom zablikanie LED svetla sa zariadenie aktivuje. Po aktivácii elektronického repelentu je odhadovaná životnosť batérie 1 rok. Elektronický repelent Arpalit® Dog upevnite prívesok na obojok zvieraťa. Otvor s mriežkou, odkiaľ sú ultrazvukové vlny vydávané, musí smerovať k telu zvieraťa.
Pre kontrolu funkcie elektronického repelentu stlačte tlačidlo, rozsvietenie LED žiarovky signalizuje, že je zariadenie funkčné. Elektronický repelent Arpalit® Dog elektronický repelent napája lítiová batéria, ktorú nemožno vymeniť.