Košík je prázdny
Kategorie zboží

Elektrolyt pre psov 500ml


Prípravok pre rýchlu regeneráciu a prevenciu dehydratácie psov. Vysoko účinný prípravok s obsahom elektrolytov umožňujúcich veľmi rýchlo a spoľahlivo príjem katiónov, aniónov a ľahko využiteľných uhľohydrátov.
Vaša cena 6,60
Vaša cena bez DPH 5,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 10 ks
odoslanie
pondelok 15.8.

Podrobný popis

Prípravok pre rýchlu regeneráciu a prevenciu dehydratácie psov. Vysoko účinný prípravok s obsahom elektrolytov umožňujúcich veľmi rýchlo a spoľahlivo príjem katiónov, aniónov a ľahko využiteľných uhľohydrátov. Má priamy vplyv na rozloženie tekutín v tele a prenos elektronáboje vo svaloch a tým aj rýchlu regeneráciu. Pri záťaži bráni úniku elektrolytov v organizme. Vyrovnáva zrieť pri svalovej únave, hnačkách a horúčkach. Zabraňuje dehydratácii organizmu a tým i možnému uhynutie. Resorpcie účinných látok prípravku je pri rozriedení v napájacej vode pohotová a rýchla. Glukóza spolu so sorbitom ako zdroj pohotovej a ľahko stráviteľné energie ovplyvňujú rýchlu regeneráciu síl po záťaži.

zloženie:

  • minerálne látky, kyselina L-askorbová, chlorid meďnatý dihydrát, prírodne identická ochucovadlá, pitná voda

Analytické zložky:

  • Na 3.5G, K 2.1g, vit C 2 000mg, Ca 140mg, Zn 120mg, Mg 90mg, Mn 35mg, Cu 23 mg, Co 20mg, P 0g

Kŕmny návod:

  • prípravok sa podáva do napájacej vody alebo na pevnú zložku kŕmnej dávky deň pred zvýšeným výkonom alebo stresom, v deň zvýšeného výkonu a po celý rok minimálne 2 × týždenne pre prevenciu dehydratácie organizmu.
  • pri intenzívnej záťaži 1ml na 1kg těl.hmotnosti a deň, pri ľahkej záťaži 0,7ml na 1kg těl.hmotnosti a deň, pri zdravotných problémoch (hnačky, zvracanie, horúce letné dni) 1ml na 1kg těl.hmotnosti a deň. Po dobu aplikácie je nutné podávať dostatok vody

Parametre

Určeno pro zvíře: Pes