Košík je prázdny
Kategória tovaru

Káblové spojky

radiť podľa: Obľúbenosti Ceny Názvu

9,40 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok 29.4.

DATACOM UTP Cat6 lanko 100 m; Inštalačný netienený kábel kategórie Cat6 určený predovšetkým na výrobu káblovej konfekcie (napr. prepojovacie káble).

58,50 €
vrátane DPH

Skladom 2 ks Odosielame vo stredu

7,30 €
vrátane DPH

Skladom 3 ks Odosielame v pondelok 29.4.

spojka ST SM/MM ,priechodné straty

1,00 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo štvrtok

10,40 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo stredu

Akyga® AK-AD-05 je vysoko kvalitný, esteticky vyrobený adaptér HDMI, ktorý sa používa na prepojenie dvoch káblov HDMI dohromady.

2,10 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok 29.4.

9,40 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo stredu

- jack vidlica 3,5 mm stereo - 2x jack zásuvka 3,5 mm stereo

1,60 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo štvrtok

- jack 3,5 mm zásuvka - jack 3,5 mm zásuvka

3,10 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo štvrtok

Spojovacia krabicová svorka ABB Wago je trojvodičová a bezskrutková. Má rozmery 5,8 x 14 x 16,7 mm.

1,70 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo štvrtok

Káblová koncová svorka v žltej farbe, s tesniacim gélom Scotchlok, je určená pre kábel 0,4 - 0,7 mm2, 30V, 105 °C.

1,70 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo štvrtok

DATACOM UTP Cat6 lanko 50 m; Inštalačný netienený kábel kategórie Cat6 určený predovšetkým na výrobu káblovej konfekcie (napr. prepojovacie káble).

31,80 €
vrátane DPH

Skladom 1 ks Odosielame vo stredu

optický adaptér (spojka) simplex SC/PC 50/125 MM OM3

1,10 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo štvrtok

Xtend Solarmi radová svorka RSA 35 A; Radové svorky RSA sú určené do všetkých segmentov elektrotechnického priemyslu na spájanie elektrických obvodov malého a nízkeho napätia medenými, eventuálne hliníkovými …

2,60 €
vrátane DPH

Skladom 2 ks Odosielame vo stredu

XtendLan XL-MTB-CB03P; 10Gb/s spojovací metalický kábel pre rozhranie SFP+, pasívne.

29,40 €
vrátane DPH

Skladom 4 ks Odosielame vo stredu

Xtend Solarmi inštalačné oko M6; Lisovacie káblové oko s PVC izoláciou. Pre Cu lanené vodiče (nedá sa použiť pre plné vodiče!).

0,60 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo stredu

spojka ST SM/MM ,priechodné straty

1,20 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo štvrtok

Gélová spojka UR pre 3 káble (Lock joint Connector) - pre prierez vodiča 0,4-0,9 mm - izolácia 1,67 mm

0,60 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo stredu

Xtend Solarmi inštalačné oko GF-M8/PA; Inštalačné káblové oko na pripojenie vodiča do ukončovacieho prvku, ktoré pomáha zabrániť nežiaducemu skrúteniu a poškodeniu jednotlivých žíl kábla. pre prip...

0,60 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo stredu

Gélová spojka UY pre 2 káble (Lock Joint Connector) - pre prierez vodiča 0,4-0,7 mm - izolácia 1,52 mm

1,00 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo stredu

10,60 €
vrátane DPH

Skladom 5 ks Odosielame v pondelok 29.4.

SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a podobně.

29,90 €
vrátane DPH

Skladom 2 ks Odosielame vo štvrtok

Hliníkové objímky na upevnenie spojov, najmä pri spájaní monofilných materiálov.

3,20 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame v pondelok 29.4.

Optický spojka pre zakončenie optického pigtailu v optickej vani či rozvádzači Optický adaptér (coupling) slúži na vzájomné prepojenie ľubovoľných okonektorovaných optických vlákien, napríklad patchcordov, …

1,70 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo štvrtok

4,20 €
vrátane DPH

Skladom > 5 ks Odosielame vo stredu

DIGITUS LC / LC Duplex Coupler, farba modrá Zirconia Ceramic Sleeve, polymér housing, Singlemode Best Solution for Splice Boxes High quality DIGITUS® fiber optic couplers with ceramic ferrule …

1,70 €
vrátane DPH

Skladom 4 ks Odosielame vo stredu

Netienená UTP spojka cat.6 pre spojenie dvoch káblov pomocou zárezového poľa.

6,20 €
vrátane DPH

Skladom 1 ks Odosielame vo stredu