Košík je prázdny
Kategorie zboží

Optické káble

radiť podľa: Obľúbenosti Ceny Názvu
 

UBNT UFiber SM 100; Univerzálny optický kábel so šiestimi singlemode vláknami o dĺžke 30 m zakončený LC konektormi na oboch stranách. Kvalitné optické vlákna 9/125 µm typu G.657.A2 sú flexibilné a ideálne pre vnútorné a vo...

82,50 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 5 ks

XtendLan FOPSCSCS0.59A1; Optický prepojovací kábel slúži na napojenie na bežný optický kábel a na prepojenie jednotlivých optických modulov. Použitý ultraflexibilný optický kábel dovoľuje veľmi malý polomer ohybu.

4,30 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 5 ks

XtendLan FOPLCSCD250OM3; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: multimode; Špecif...

6,90 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 10 ks

XtendLan FOPLCLCD159; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: singlemode (G.652d);

11,70 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 5 ks

XtendLan FOPLCLCD59A1; Optický prepojovací kábel slúži na napojenie na bežný optický kábel a na prepojenie jednotlivých optických modulov. Použitý ultraflexibilný optický kábel dovoľuje veľmi malý polomer ohybu.

7,90 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 10 ks

XtendLan FOPSCSCD5625; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: multimode; Špecifiká...

8,70 €
vrátane DPH

skladom
1 ks

XtendLan FOPLCLCS19A1; Optický prepojovací kábel slúži na napojenie na bežný optický kábel a na prepojenie jednotlivých optických modulov. Použitý ultraflexibilný optický kábel dovoľuje veľmi malý polomer ohybu.

3,90 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 10 ks

XtendLan FOPLCLCS0.59A1; Optický prepojovací kábel slúži na napojenie na bežný optický kábel a na prepojenie jednotlivých optických modulov. Použitý ultraflexibilný optický kábel dovoľuje veľmi malý polomer ohy.

3,90 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 20 ks

PLANET CBDAQSFP0.5M; 40Gb/s spojovací metalický kábel pre rozhranie QSFP+. Dĺžka 50 cm. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Konektor 1: QSFP+; Konektor 2: QSFP+; P...

171,50 €
vrátane DPH

skladom
1 ks

XtendLan FOPLCSCAD59A1; Optický prepojovací kábel slúži na napojenie na bežný optický kábel a na prepojenie jednotlivých optických modulov. Použitý ultraflexibilný optický kábel dovoľuje veľmi malý polomer ohybu.

7,50 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 5 ks

XtendLan FOPSTSTD29; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: singlemode (G.652d); Sp...

6,60 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 50 ks

XtendLan FOPSCASCAD109; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. Vlákno typu G.652d vhodné aj pre WDM aplikácie. Izolácia 2 mm. ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA...

9,80 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 5 ks

XtendLan FOPSCSCD0.59; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: singlemode (G.652d);

5,60 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 5 ks

Masterlan 9/125 SC(upc)/SC(apc) SM 1 m; Optický patch kábel v simplex prevedení so singlemodovým vláknom 9/125 µm (typ G.657.A2). Kábel je dlhý 1 ma je zakončený konektormi SC/SC, brúsenie UPC/APC.

4,20 €
vrátane DPH

skladom
2 ks

Optický patchcord DATACOM STSC 62,5/125 MM 1m; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ optického vlákna:...

8,40 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 10 ks

Optický patchcord DATACOM LCST 50/125 MM 3m; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ optického vlákna: MM...

12,20 €
vrátane DPH

skladom
4 ks

XtendLan FOPLCLCD0,59; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: singlemode (G.652d);

6,20 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 50 ks

XtendLan FOPLCLCD1550OM4; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. Dosah max. 550 m. ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA; Typ vlákna: multimod...

18,50 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 20 ks

XtendLan FOPLCSCAS0.59A1; Optický prepojovací kábel slúžiaci na napojenie na bežný optický kábel a na prepojenie jednotlivých optických modulov. Použitý ultraflexibilný optický kábel dovoľuje veľmi malý polomer ohybu.

3,30 €
vrátane DPH

skladom
2 ks

XtendLan FOPSTSTD19; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: singlemode (G.652d); Sp...

7,40 €
vrátane DPH

skladom
3 ks

XtendLan FOPSCSCS59A1; Optický prepojovací kábel slúži na napojenie na bežný optický kábel a na prepojenie jednotlivých optických modulov. Použitý ultraflexibilný optický kábel dovoľuje veľmi malý polomer ohybu.

5,20 €
vrátane DPH

skladom
5 ks

XtendLan FOPLCSCD0.59A1; Optický prepojovací kábel slúži na napojenie na bežný optický kábel a na prepojenie jednotlivých optických modulov. Použitý ultraflexibilný optický kábel dovoľuje veľmi malý polomer ohy.

6,40 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 5 ks

Optický patchcord DATACOM STST 09/125 SM 1m; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ optického vlákna: SM...

8,10 €
vrátane DPH

skladom
2 ks

XtendLan FOPSCSCD250OM3; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: multimode; Špecifi...

6,80 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 10 ks

XtendLan FOPLCSCD29; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: singlemode (G.652d); S...

7,10 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 50 ks

XtendLan FOPSCASCAS19; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. Vlákno typu G.652d vhodné aj pre WDM aplikácie. Izolácia 2 mm, LS0H. ZÁKLA...

4,00 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 50 ks

XtendLan FOPSCASCAD19; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. Vlákno typu G.652d vhodné aj pre WDM aplikácie. Izolácia 2 mm. ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA...

8,00 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 10 ks

XtendLan FOPSTSTD1625; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: multimode; Špecifiká...

7,00 €
vrátane DPH

skladom
1 ks

XtendLan FOPSTSCD29; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: singlemode (G.652d); S...

7,50 €
vrátane DPH

skladom
5 ks

Solarix 9/125 LCupc/LCupc SM OS 10 m; Optický patch kábel v duplexnom prevedení so singlemodovým vláknom 9/125 µm. Kábel je dĺžky 10 ma je zakončený konektormi LC/LC, brúsenie UPC/UPC. Slúži na prepojenie dvoch aktívnych...

10,80 €
vrátane DPH

skladom
1 ks