Košík je prázdny
Kategorie zboží

Sieťové patch káble

radiť podľa: Obľúbenosti Ceny Názvu
 

Patch kábel C-TECH c5e UTP 5m BLACK

2,00 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 50 ks

UBNT UFiber SM 100; Univerzálny optický kábel so šiestimi singlemode vláknami o dĺžke 30 m zakončený LC konektormi na oboch stranách. Kvalitné optické vlákna 9/125 µm typu G.657.A2 sú flexibilné a ideálne pre vnútorné a vo...

82,50 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 5 ks

patch kábel / tienený s ochranou a opletením / šedá

1,60 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 20 ks

Patch cord s ochranou konektora, 50u" 8P8C konektory, 2 met

1,20 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 20 ks

XtendLan FOPSCSCS0.59A1; Optický prepojovací kábel slúži na napojenie na bežný optický kábel a na prepojenie jednotlivých optických modulov. Použitý ultraflexibilný optický kábel dovoľuje veľmi malý polomer ohybu.

4,30 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 5 ks

Patch kábel C-TECH c5e FTP 15m tienený

6,00 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 5 ks

XtendLan FOPLCSCD250OM3; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: multimode; Špecif...

6,90 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 10 ks

XtendLan FOPLCLCD159; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: singlemode (G.652d);

11,70 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 5 ks

7,00 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 10 ks

patch kábel / tienený s ochranou a opletením / šedá

2,00 €
1,70 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 50 ks

Štruktúrovaná kabeláž

3,70 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 20 ks

XtendLan FOPLCLCD59A1; Optický prepojovací kábel slúži na napojenie na bežný optický kábel a na prepojenie jednotlivých optických modulov. Použitý ultraflexibilný optický kábel dovoľuje veľmi malý polomer ohybu.

7,90 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 10 ks

GEMBIRD Eth Patch kábel c5e UTP 30m

8,10 €
6,60 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 10 ks

kábel

1,20 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 50 ks

XtendLan FOPSCSCD5625; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: multimode; Špecifiká...

8,70 €
vrátane DPH

skladom
1 ks

Patch kábel C-TECH c5e FTP 5m tienený

2,70 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 50 ks

XtendLan FOPLCLCS19A1; Optický prepojovací kábel slúži na napojenie na bežný optický kábel a na prepojenie jednotlivých optických modulov. Použitý ultraflexibilný optický kábel dovoľuje veľmi malý polomer ohybu.

3,90 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 10 ks

XtendLan FOPLCLCS0.59A1; Optický prepojovací kábel slúži na napojenie na bežný optický kábel a na prepojenie jednotlivých optických modulov. Použitý ultraflexibilný optický kábel dovoľuje veľmi malý polomer ohy.

3,90 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 20 ks

XtendLan FOPLCSCAD59A1; Optický prepojovací kábel slúži na napojenie na bežný optický kábel a na prepojenie jednotlivých optických modulov. Použitý ultraflexibilný optický kábel dovoľuje veľmi malý polomer ohybu.

7,50 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 5 ks

XtendLan FOPSTSTD29; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: singlemode (G.652d); Sp...

6,60 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 50 ks

Patch kável UTP c5e 1m

2,00 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 50 ks

prepojovací kábel, dĺžka 15m, UTP, sivý

4,10 €
3,60 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 100 ks

XtendLan FOPSCASCAD109; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. Vlákno typu G.652d vhodné aj pre WDM aplikácie. Izolácia 2 mm. ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA...

9,80 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 5 ks

XtendLan FOPSCSCD0.59; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: singlemode (G.652d);

5,60 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 5 ks

Masterlan 9/125 SC(upc)/SC(apc) SM 1 m; Optický patch kábel v simplex prevedení so singlemodovým vláknom 9/125 µm (typ G.657.A2). Kábel je dlhý 1 ma je zakončený konektormi SC/SC, brúsenie UPC/APC.

4,20 €
vrátane DPH

skladom
2 ks

Optický patchcord DATACOM STSC 62,5/125 MM 1m; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ optického vlákna:...

8,40 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 10 ks

FTP patch kábel s ochranou konektora 50U "8p8c zástrčiek

6,70 €
vrátane DPH

skladom
5 ks

Optický patchcord DATACOM LCST 50/125 MM 3m; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ optického vlákna: MM...

12,20 €
vrátane DPH

skladom
4 ks

XtendLan FOPLCLCD0,59; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE; Typ vlákna: singlemode (G.652d);

6,20 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 50 ks

XtendLan FOPLCLCD1550OM4; Optický patch cord slúži na prepojenie pasívneho optického prvku s aktívnym optickým prvkom. Dosah max. 550 m. ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA; Typ vlákna: multimod...

18,50 €
vrátane DPH

skladom
viac ako 20 ks