Košík je prázdny
Kategorie zboží

EMANOX PMX proti kokcidióze 50 ml! SK!


Emanox PMX prírodný 50ml - pre slovenský trh Nový prípravok proti KOKCIDIÓZE, vyrobený z výťažkov liečivých rastlín (oregáno, materina dúška, mäta, rozmarín, majorán, cesnak a pod.) Emanox sa používa na prevenciu …
Vaša cena 6,10
Vaša cena bez DPH 5,08
 
Dostupnosť skladom
viac ako 50 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

19,70 €
skladom
4,84 €
skladom
7,68 €
skladom

Podrobný popis

Emanox PMX prírodný 50ml - pre slovenský trh

Nový prípravok proti KOKCIDIÓZE, vyrobený z výťažkov liečivých rastlín (oregáno, materina dúška, mäta, rozmarín, majorán, cesnak a pod.) Emanox sa používa na prevenciu aj liečbu kokcidiózy u všetkých druhov zvierat, najmä však králikov, hydiny a malých prežúvavcov – teliat a kozliat. Emanox sa vyrába a dodáva v tekutej alebo práškovej forme. Tekutá forma Emanoxu označená PMX je vhodná hlavne na liečbu kokcidiózy pri podávaní vo vode na napájanie alebo u malých prežúvavcov v mlieku. Práškový Emanox označený PX je vhodný predovšetkým na prevenciu kokcidiózy a je podávaný zamiešaný v kŕmnej zmesi. Najlepšie výsledky najmä u králikov sú dosahované v kombinácii Emanoxu a krmiva probiotického charakteru PROBIOSTAN.

Výhody Emanoxu pre chovateľov: vzhľadom na svoje pestré zloženie (zmes rastlinných extraktov) je odolnejší voči vzniku rezistencie ako klasická chemická kokcidiostatika. nemá ochrannú lehotu, a preto sa môže používať bez ohľadu na dobu porážky zvierat. jedná sa o prirodzený produkt, a preto je možné ho bez obmedzení používať aj pri produkcii bio a eko produktov. podľa dávky môže byť použitý ako na prevenciu tak aj liečbu kokcidiózy u rôznych druhov a kategórií zvierat.

Výhody pre výrobcov kŕmnych zmesí:

Emanox nie je zaradený medzi liečivá, preto sa naň nevzťahujú predpisy o medikácii a používaní liečiv v krmivách. nepatrí medzi látky sledované z hľadiska rezíduí a kontaminácie. EMANOX je možné použiť ako jediný univerzálny prípravok na prevenciu aj liečbu kokcidiózy u všetkých druhov a kategórií zvierat.

Pre slovenský trh objednávajte ID: 12584


Parametre

Určeno pro zvíře: Koza, Ovce, Skot, Drůbež, Králík, Všechna zvířata, Drobní savci, Morče