Košík je prázdny
Kategória tovaru

Eminent Dog Senior Light 15kg


Kompletné krmivo pre starších psov a psov s nadváhou. Táto kategória psov často trpia rôznymi problémami, ktoré vyšší vek a nadváha prinášajú (predovšetkým záťaž na srdce a kĺby).
Vaša cena 49,10
Vaša cena bez DPH 40,92
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Kompletné krmivo pre starších psov a psov s nadváhou. Táto kategória psov často trpia rôznymi problémami, ktoré vyšší vek a nadváha prinášajú (predovšetkým záťaž na srdce a kĺby). Tomu je prispôsobená receptúra krmiva. Spomaľuje proces starnutia vďaka taurínu, antioxidantom a vysokému obsahu vitamínu E. Pomáha dosiahnuť ideálnej telesnej hmotnosti zníženú, ale dostatočnú hladinou kvalitných proteínov, tukov a predovšetkým zaradenú konjugovanou kyselinou linolovú (CLA) a L-karnitínom (dochádza k účinnému odbúravaniu tukového tkaniva). Samotný L-karnitín tiež podporuje srdcovú činnosť a FMP systém optimalizuje trávenie.

  • Zabraňuje predčasnému starnutiu organizmu.
  • Podpora zdravia kĺbov.
  • Prispieva k udržiavanie správnej hmotnosti.
  • Podporuje imunitu.

zloženie:

Kukurica, hydinové múčka (19%), pšenica, ryža, slnečnicové semienka, ľanové semienko, hydinový tuk, kokosový olej, hydrolyzovaná hydinová pečeň, CLA (konjugovaná kyselina linolová), doplnkové látky, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), betaglukány , lyzín, metionín, cholín-chlorid, taurín, betaín, L-karnitín, glukosamín, chondroitín-sulfát, biotín, probiotická kultúra.

Analytické zložky:

Proteín 19%, tuk 8%.

dávkovanie:

Váha v kg Denná dávka pre> staršie psy obézni psy
1 Denná dávka vg> 50 40
5 Denná dávka vg> 100 80
15 Denná dávka vg> 230 180
25 Denná dávka vg> 320 250
35 Denná dávka vg> 440 350
45 Denná dávka vg> 540 450
60 Denná dávka vg> 700 560
80 Denná dávka vg> 800 640


Parametre

Určeno pro zvíře: Pes