Košík je prázdny
Kategória tovaru

Energit holuby 1l


Na zvýšenie výkonnosti poštových holubov ENERGIT obsahuje špecifický komplex látok zvyšujúcich výkonnosť poštových …
Vaša cena 21,80
Vaša cena bez DPH 18,17
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Na zvýšenie výkonnosti poštových holubov ENERGIT obsahuje špecifický komplex látok zvyšujúcich výkonnosť poštových holubov. Všetky aktívne látky sú vo forme, ktorá zaistí maximálnu účinnosť každej z nich.

ENERGIT okrem iného obsahuje L-karnitín, ktorý prenáša dlhoreťazené mastné kyseliny do miesta spaľovania (mitochondrií) a tým podporuje tvorbu energie z tukov. Podieľa sa aj na celkovej energizácii organizmu a zároveň výrazne prispieva k podpore srdcovej a mozgovej činnosti.

ENERGIT zlepšuje telesnú kondíciu, fyzickú výkonnosť svalstva a odolnosť voči stresu. Podporuje činnosť srdcového svalu, skracuje obdobie odpočinku po záťaži (preprava, tréning, závod) a podporuje imunitný systém. Pozitívne pôsobí proti stresu a psychickému napätiu. Možno ho použiť aj na redukciu prípadnej nadváhy po období pokoja (zimné obdobie, ochorenie a pod.).

Vysoká účinnosť prípravku je daná špeciálnou technológiou výroby, kedy sú aktívne látky obdukciou chránené pred degradáciou v žalúdku a zažívacom trakte. Tento ochranný obal je postupne odbúravaný až dôjde k úplnému uvoľneniu aktívnej látky v organizme v jej maximálnej účinnosti.

Zloženie:

L-karnitín, vitamíny, glukóza, dextróza, maltóza, trióza, vyššie cukry, prírodné látky, upravená pitná voda,

Kŕmny návod:

Podávajte do napájacej vody takto:

Príprava na závodnú sezónu – cca 2 mesiace pred prvými pretekmi podávať v množstve 2,5 ml na 1 liter vody 3× týždenne; 1 mesiac pred prvými pretekmi potom v množstve 2,5 ml na 1 liter vody každý deň v závodnej sezóne – každý deň v množstve 5 ml na 1 liter vody a vždy 3–5 dní pred letom (podľa dĺžky závodu) v množstve 10 ml na 1 liter vody.


Parametre

Určeno pro zvíře: Holub