Košík je prázdny
Kategória tovaru

ENERGYS Standard gran 25kg


Doplnková kŕmna zmes s vysokým podielom melasy pre kone v strednej záťaži a vysokokotnej kobyly.
Vaša cena 21,90
Vaša cena bez DPH 18,25
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Doplnková kŕmna zmes s vysokým podielom melasy pre kone v strednej záťaži a vysokokoroznej kobyly. Toto krmivo má vysoký podiel melasy, ktorá slúži ako pohotový zdroj energie zaisťujúci rýchlu regeneráciu organizmu a zároveň zchutňuje granule. Veľmi ochotne a radi ho preto prijímajú aj vyberaví kone. Krmivo Energys® Standard je vhodné pre jazdecké kone v strednej a vyššej záťaži, pre pracovné chladnokrvné kone, pre kone v športovom záprahu, pre gravidné kobyly v poslednej tretine gravidity a prvej tretine laktácie, pre kone v zhoršenej kondícii. Vhodné je aj ako zimný variant k Energys® Relax, pokiaľ majú kone celodenný pastiersky režim.

Zloženie:

Jačmeň, kukurica, melasa, lucernové granule, pšeničné otruby, sladový kvet, cukrovarské rezne, trávne granule, ľan, premix doplnkových látok.

Analytické zložky:

Hrubý proteín 13%, obsah tuku 3,5%, hrubá vláknina 9%, vápnik 0,85%, fosfor 0,6%. Doplnkové látky: Nutričné doplnkové látky/kg: vitamín A 15.000 oi , vitamín D3 1.500 oi , vitamín E 100 mg, selén 0,75 mg.

Kŕmny návod:

Odporúčané dávkovanie pre dospelého koňa (500 kg ž.h.): • pri kŕmení iba granulami Energys® Standard podávame 2-4 kg denne podľa záťaže • alebo 1-3 kg ovsa + 2-3 kg Energys® Standard denne podľa záťaže Celkovú dennú dávku rozdeľte minimálne do dvoch čiastkových dávok. Dávku je nutné prispôsobiť plemenu, veku a kondícii koňa.


Parametre

Určeno pro zvíře: Kůň