Košík je prázdny
Kategória tovaru

Foot protect ochranná emulzia na labky 100g


Foot protect je ochranná emulzia novej generácie určená na dlhodobú starostlivosť o labky Vášho psa alebo mačky s vysokým obsahom horčíka.
Vaša cena 9,50
Vaša cena bez DPH 7,92
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Foot protect je ochranná emulzia novej generácie určená na dlhodobú starostlivosť o labky Vášho psa alebo mačky s vysokým obsahom horčíka. Je vhodná na bežné používanie aj pre extrémne prostredie, ako je soľný snehový roztok alebo rozpálený asfalt. Vďaka vysokému obsahu horčíka vykazuje hojivé účinky.

Technológia foot protect vychádza z desiatok rokov overeného postupu ochrany rúk islandskými veľrybármi, ktorých požiadavkou je: ochrana pred vodou, mrazom, soľou, spáleninami a zabezpečenie nemastného povrchu rúk.

Zloženie:

čistená voda, hydroxid horečnatý, olivový olej AA

Podanie a dávkovanie:

Foot protect nanášajte v dostatočnom množstve na jednotlivé labky zvieraťa a dobre rozotrite. Prípadné prebytočné množstvo potom utrite handričkou.

Foot protect používajte 1x denne, najlepšie vždy ráno. V prípade agresívneho vonkajšieho prostredia (solený sneh, rozpálený asfalt) používajte foot protect 2x denne, ráno aj večer. Prípravok je možné používať dlhodobo, nevyvoláva žiadne alergické reakcie.


Parametre

Určeno pro zvíře: Kočka, Pes