Košík je prázdny
Kategorie zboží

Francodex Dezodorant hlodavci125ml - VÝPREDAJ


Výpredaj
Vďaka svojmu zloženiu absorbuje nepríjemné pachy a tým je odstráni na dlhé časové obdobie.
Vaša cena 5,51
Vaša cena bez DPH 4,59
 
Dostupnosť skladom
1 ks
odoslanie
pondelok 7.12.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Vďaka svojmu zloženiu absorbuje nepríjemné pachy a tým je odstráni na dlhé časové obdobie. Rešpektuje prirodzený pach vašecho zvieraťa a zanecháva jemnú vôňu mladej pšenice na jeho srsti.

Návod na použitie:
Deodorant pre hlodavce aplikujte na suchú srsť každých päť dní. Chráňte zviera pred prievanom. Pred použitie s fľaši zaštěrchejte. Podľa veľkosti vášho zvieraťa aplikujte 4 až 5 stlačení zo vzdialenosti 15 cm od zvieraťa. Jemne vmasírujte do srsti po smere rastu, aby sa zabezpečilo vstrebanie do pokožky. Osobitnú pozornosť by ste mali venovať ošetrenie nôh, chrbta a nižších častí tela. Dôkladne zviera osušte uterákom a vykefujte srsť.
Upozornenie: Vyvarujte sa kontaktu s očami, ústami a ďalšími sliznicami. Len na vonkajšie použitie. Neprehĺtať. Uchovávať z dosahu detí. V prípade kontaktu s očami opláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc.

zloženie:
VODA - Kvetinová voda z vilínu virginského * - COCO Glucoside (AND) glyceryl Olea - Cymbopogon FLEXUOSUS OIL - Litsea cubeba
FRUIT OIL * - Lavandula hybrid OIL (n ° CAS 91722-69-9) 0.099% (m / m) - Benzoan sodný (* zložky pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva)
EMB / Imballatore: 79299