Košík je prázdny
Kategorie zboží

Francodex Šampón Biodene výživný pre psov 250ml


Šampón Biodene obsahuje bambucký olej, známy pre svoje výživné a zmäkčujúce vlastnosti a betaín, pre posilnenie kožnej bariéry.
Vaša cena 8,80
Vaša cena bez DPH 7,33
 
Dostupnosť skladom
viac ako 50 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Šampón Biodene obsahuje bambucký olej, známy pre svoje výživné a zmäkčujúce vlastnosti a betaín, pre posilnenie kožnej bariéry. Pri pravidelnom používaní, rozžiari a zmäkčí suchú srsť a uľahčí rozčesávanie.

Návod na použitie: Šampón bol vyrobený zo starostlivo vybraných prísad, vďaka ktorým je veľmi šetrný k pokožke vášho domáceho maznáčika a pení o niečo menej ako bežný šampón. Preto sa odporúča, aby bol aplikovaný priamo na vášho domáceho maznáčika bez riedenia. Pred použitím fľaštičku dobre pretrepte. Navlhčite srsť vášho maznáčika, aplikujte malé množstvo šampónu a rovnomerne napeňte po celej srsti. Nechajte chvíľu pôsobiť, dôkladne opláchnite a potom osušte.

Zloženie: jemný čistiaci základ, aktívne zložky (betaín, čakankový inulín, derivát guarovej gumy, sladký mandľový olej, lyofilizovaná šťava z Aloe vera, fytát sodný), texturující činidlo (karagénany), konzervačné látky (benzylalkohol, alkohol), vôňa prírodného pôvodu.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie, neprehĺtajte. Zabráňte vniknutiu do očí. Po umytí zvieraťa si umyte ruky. Zabráňte zvieraťu v prehltnutie prípravku. Ak sa dostane prípravok do očí alebo papule, dôkladne ich prepláchnite vodou. Skladujte na chladnom mieste. Liek je určený len pre zvieratá.

Šampóny BIODENE obsahujú viac ako 95% zložiek prírodného pôvodu, vrátane 10% organických prísad