Košík je prázdny
Kategorie zboží

Gél kostihojový masážne TOPVET 250ml


Kostihoj gél sa používa ako masážny prostriedok v oblasti kĺbov a svalov.
Vaša cena 5,10
Vaša cena bez DPH 4,25
 
Dostupnosť skladom
viac ako 10 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

11,38 €
skladom
7,01 €
skladom

Podrobný popis

Kostihoj gél sa používa ako masážny prostriedok v oblasti kĺbov a svalov. Kostihoj lekársky patrí medzi tradičné, vyskúšané a hlavne osvedčené byliny používané v prírodnej medicíne. Kostihoj obsahuje veľké množstvo alantoínu, alantoín chráni kožu a podporuje hojenie. Dochované písomnosti týkajúce sa využívania koreňa k hojeniu pomliaždenín a zlomenín pochádzajú už z obdobia starého Grécka.

Návod na použitie:

aplikujte na určené miesto niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Pre zvýšenie účinku je vhodné naniesť na určenú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. Cez noc). Po aplikácii nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť k spáleniu kože.

Indikácie byliny:

  • podpora v oblasti kĺbov
  • možno použiť ako pomoc na zle sa hojace rany
  • netoxický
  • bez obmedzenia veku
  • jednoduchá a praktická aplikácia bez predpisu

Kontraindikácie:

Nie sú známe prípady nežiadúcich interakcií na lieky či potravinové doplnky. Sú žiadne obmedzenia v čase tehotenstva, alebo pri dojčení. Po aplikácii nevychádzajte na priame slnko.

Nežiaduce účinky:

nie sú známe prípady predávkovania ani akýchkoľvek nepriaznivých účinkov. Pri zvýšenej náchylnosti k alergiám je vhodné aplikovať v kombinácii so šišákom bajkalským.

Ingredients (INCI):

Aqua, Symphytum Officinale Root Extract, Glycerín, Carbomer, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Ethylhexylglycerin, CI 14720 (and) CI 15985 (and) CI 19140 (and) CI 28440

skladovanie:

Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom!

Všeobecné údaje:

Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Dermatologicky testované. Nepoužívať pre deti do 3 rokov. Originálna receptúra.