Košík je prázdny
Kategorie zboží

Gelacan Fast 500g


Gelacan FAST - KĹBY - AKÚTNA bolestivé stavy
Vaša cena 55,80
Vaša cena bez DPH 46,50
 
Dostupnosť skladom
1 ks
odoslanie
piatok 19.8.

Podrobný popis

Gelacan FAST - KĹBY - AKÚTNA bolestivé stavy
Doplnkové krmivo s Boswellia Serrato, kolagénnymi peptidy CHP, vitamíny E, C a selénom vhodné na akútnu aplikáciu pri bolestivosti pohybového aparátu psov.
Gelacan Fast obsahuje komplex účinných zložiek pozitívne ovplyvňujúcich zápalové procesy v kĺbových, šľachových a väzivových tkanivách, zvyšujúcich kĺbovú pohyblivosť a obmedzujúcich bolestivosť kĺbov v kľude aj pri pohybe.
Boswéllie Serrata je originálna bylinná formula s vysokým obsahom boswellových kyselín k rýchlemu zvýšeniu flexibility kĺbov a elasticity pohybu. Obsahuje bylinné extrakty vykazujúce protizápalové a analgetické účinky, obnovujúci krvné cievy a zlepšujúce krvný obeh a výživu postihnutých tkanív.
Dôsledkom pôsobenia účinných látok Boswellia serrata je zmiernenie bolestivosti, zníženie opuchov a zvýšenie pohyblivosti kĺbov. Účinné látky pomáhajú pri akútnom postihnutí aj chronických zápaloch. Potláčajú proliferáciu tkanív pri zápale a potláčajú odbúravanie spojivových tkanív. Mechanizmus účinku je podobný ako u nesteroidných antireumatík, avšak bez vedľajších účinkov na zažívací trakt.
Kolagénne peptidy CHP zvyšujú tvorbu kolagénu o 100%, zmierňujú až odstraňujú následky poškodenia kĺbov, väzov a šliach. Ovplyvňujú metabolizmus buniek spojivových tkanív smerom k syntéze fyziologického typu kolagénu, normalizujú ich činnosť a obmedzujú bolestivosť.
Indikačná skupina:
doplnkové krmivo - chondroprotektívum
indikácie:
pri akútnych ťažkostiach pohybového aparátu (krívanie, poranenie kĺbov, väzov a šliach)
pri zápale väzov, šliach a svalov
po úrazoch a operačných výkonoch
pri stuhnutosti kĺbov au starších psov
pre zlepšenie pohyblivosti
Odporúčané dávkovanie:
1,5 g na 10 kg hmotnosti psa
Spôsob použitia:
Podávať denne po dobu minimálne 2 mesiacov. Dlhodobé podávanie je možné.

Parametre

Určeno pro zvíře: Pes