Košík je prázdny
Kategorie zboží

Gelapony Biotín H 1200g


Gelapony® Biotín Biosol je špecializované doplnkové krmivo s kolagénom CHP, biotínom, zinkom, taurínom a vitamínmi pre optimálny rast kopytnej rohoviny a regeneráciu celého kopytného systému.
Vaša cena 71,50
Vaša cena bez DPH 59,58
 
Dostupnosť skladom
1 ks
odoslanie
piatok 19.8.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Gelapony® Biotín Biosol je špecializované doplnkové krmivo s kolagénom CHP, biotínom, zinkom, taurínom a vitamínmi pre optimálny rast kopytnej rohoviny a regeneráciu celého kopytného systému. Forma biosolu zaisťuje rýchle a ľahké vstrebávanie účinných látok a umožňuje jednoduchú aplikáciu prípravku.

zloženie:

hydrolyzovaná kolagénne želatína (80%), pšeničná kŕmna múka, biotín, Bioplexy-chelát zinku, Bioplexy-chelát medi, vitamín C, taurín, vitamín A, aróma sa ochucovadlá

Podanie a dávkovanie:

Kôň 20 g denne, žriebä, pony 10 g denne
Podávať denne po dobu aspoň 2 - 3 mesiace. Pre zaistenie plnej regenerácie odrastajúce kopytnej rohoviny je vhodné podávanie počas 6 - 8 mesiacov.
Pre intenzívnu regeneráciu tkanív kopytného systému, pre regeneráciu nekvalitnej a narušenej rohoviny kopyta, pre urýchlenie rastu rohoviny kopyta, pri korekcii deformovaných a nepravidelných kopýt, pri hnilobe rohovej strelky a pätiek, pre podporu liečby akútneho schvátenie kopýt a zápalu škáry kopytnej.


Parametre

Určeno pro zvíře: Kůň