Košík je prázdny
Kategória tovaru

Golem S - Bio 100 g


Biologicky aktívne, ekologicky nezávadný prípravok k rozkladu a dezodoráciu organických látok v suchých záchodoch, odpadových nádržiach, septikoch a ČOV.
Vaša cena 5,80
Vaša cena bez DPH 4,83
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Popis a použitia:
Golem S je biologicky aktívny, ekologicky nezávadný prípravok k rozkladu a dezodoráciu organických látok v suchých záchodoch, odpadových nádržiach, septikoch a domových čistiarňach odpadových vôd. Pri pravidelnom používaní dochádza v ošetrovaných odpadových systémoch k množeniu baktérií rozkladajúcich organické látky, takže prebieha nepretržité čistenie systému. Neustály rozklad organických látok zabraňuje hromadeniu pevných nežiadúcich organických látok, kalov a tvorbe peny. Ztekucených pevných podielov značne uľahčuje vyprázdňovanie suchých záchodov, odpadových nádrží, septikov a znižuje potrebu odčerpanie obsahu. Podstatou tohto vysoko účinného biologického prípravku je zmes bakteriáních kultúr, enzýmov a živín nutných pre činnosť mikroogranismů. Výsledkom pôsobenia prípravku v suchých záchodoch, odpadových nádržiach a septikoch je účinný rozklad a stekutenie organického odpadu a obmedzenie tvorby zápachu. Odpady po aplikácii Golema S sú vhodné na zálievkové hnojenie rovnomerným postrekom na vlastnom pozemku.

dávkovanie:
100 g je cca 5 polievkových lyžíc. Prípravok musíme rozriediť 1:10 vo vlažnej vode (30 ° C - 40 ° C). Potom necháme 30 minút v pokoji.

  • ŠTARTOVACÍ = jednorázovo: 50 - 100 g
  • STABILIZAČNÉ = 1x týždenne: 30 - 50 g
  • UDRŽIAVACIE = 1x mesačne: 30 - 50 g


Parametre

Produktová skupina: aktivátor septiků

Velikost balení: 100g