Košík je prázdny
Kategorie zboží

Greenfields šampón pre šteňatá 250ml


Šampón pre šteňatá a mačiatka, špeciálne vyvinutý pre dôkladné vyčistenie kože a srsti šteniat i mačiatok. Neobsahuje parfum, je bezfarebný a jemný, vhodný pre zvieratá s citlivou kožou. Uľahčuje rozčesávanie, predchádza strapatenie a plstnateniu srsti.
Predaj ukončený

Podrobný popis

Šampón pre šteňatá a mačiatka, špeciálne vyvinutý pre dôkladné vyčistenie kože a srsti šteniat i mačiatok. Neobsahuje parfum, je bezfarebný a jemný, vhodný pre zvieratá s citlivou kožou. Uľahčuje rozčesávanie, predchádza strapatenie a plstnateniu srsti. Jeho pH je adekvátne prispôsobené pH pokožke psov. Pri pravidelnom používaní bude zdravá nielen srsť, ale aj kože zvieraťa.
Firma Greenfields sa inšpirovala samotnou prírodou - v šampónoch používajú čo najviac prírodných látok a výťažkov z rastlín. Na svete sú tak jediní, ktorí prišli na tieto prírodné zvlhčujúce látky. Ako firma nemajú ciele vyvíjať komerčné šampóny, ktoré budú najpredávanejšie, ale hlavne kvalitné výrobky, za ktorými si stojí a majú ich sami odskúšané. Šampóny sú distribuované do 32 krajín, kde ho odporúčajú aj veterinárnej kliniky.

Parametre

Určeno pro zvíře: Pes, Kočka