HiLook Powered by HIKVISION switch NS-0310P-60/ 8x port/ 10/100 Mbps RJ45 ports PoE / 2x Gb uplink
Vaša cena 62,90
Vaša cena bez DPH 51,14
Dostupnosť Skladom 3 ks
Odosielame v pondelok
Podrobný popis
HiLook NS-0310P-60
Kompaktný nespravovaný (unmanaged) 10portový PoE switch pre napájanie IP kamier či iných zariadení s podporou PoE. Ponúka 8× PoE výstup 802.3af/at (max. 30 W/port) s celkovým výkonom až 60 W , prepäťovú ochranu do 6 kV (pre PoE porty) a kapacitu 5,6 Gbps . Switch navyše disponuje extend módom na prenos dát a napájanie až na 250 m pri 10 Mb/s (podľa kvality kabeláže).
  • 8× PoE výstup 802.3af/at (max. 30 W/port), 2× Gigabit uplink port
  • Extend režim - prenos dát a napájanie až na 250 m
  • Prepäťová ochrana do 6 kV pre porty PoE
  • Podpora štandardov IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Metóda prepínania Store-and-Forward
  • Bez ventilátorov (fanless) + kovové prevedenie
Súčasťou balenia je napájací adaptér.
ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA
Fyzické vlastnosti:
Porty: 8× 10/100 Mb/s RJ-45, 2× GbE RJ-45
Pamäť: 16K MAC adries
Kapacita switchu: 5,6 Gbps
Rýchlosť smerovania: 4,1664 Mpps
Prevedenie: desktop
Napájanie: externý adaptér DC 48 V (max. 1,35 A)
Ochrana: prepäťová ochrana 6 kV pre porty PoE
Prevádzková teplota: -10 až +40 °C, vlhkosť do 95 %
Rozmery: 217,6 × 103,35 × 27,8 mm
Hmotnosť: 0,555 kg
PoE funkcie:
Celkový napájací výkon: 60 W, 802.3af (PoE), 802.3at (PoE+)
Počet injektorov: 8× až 30 W