Košík je prázdny
Kategorie zboží

Hodváb Silk Black MultiFilm CVET EP1,5 USP4 / 0 100m


Hodváb je nevstrebateľný, pletený, sterilný chirurgický šijací materiál, zložený z organického proteínu zvaného fibroin.
Vaša cena 43,10
Vaša cena bez DPH 35,92
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Hodváb je nevstrebateľný, pletený, sterilný chirurgický šijací materiál, zložený z organického proteínu zvaného fibroin. Tento proteín je odvodený z domácich druhov Bombyx mori (Húsenice priadky morušovej), rodu Bombycidae.

charakteristika
Jednoduchý prienik tkanivami pri zachovaní optimálnej bezpečnosti uzla

indikácie
Hodváb je indikované pre použitie pri všeobecnom uzatváranie rán a / alebo ligaturách, vrátane použitia pri kardiovaskulárnych, oftalmologických a neurologických zákrokoch.

Kontraindikácie
Použitie tohto šijacieho materiálu je kontraindikované u pacientov so známou senzitivitou alebo alergiou na hodváb. Vzhľadom k postupnej strate pevnosti v ťahu, ktorá sa môže vyskytnúť v priebehu dlhšieho obdobia, by hodváb nemalo byť použité tam, kde je potrebné dlhodobé zachovanie pevnosti v ťahu.

nežiaduce reakcie
Vedľajšie účinky súvisiace s použitím tohto produktu zahŕňajú rozostup rany (dehiscencie), postupnú stratu pevnosti v priebehu času, alergickú reakciu u pacientov, u ktorých je známa senzitivita na hodváb, tvorba kameňov v močovom a žlče systému (ak dôjde k predĺženému kontaktu s roztokmi solí , ako je napríklad moč alebo žlč), infekcia rany, akútny zápal tkaniva a prechodné lokálne podráždenie.

absorbcia
Aj keď Hodváb nie je vstrebateľné, postupná degradácia proteínových hodvábnych vlákien in vivo môže v priebehu času spôsobiť postupnú stratu pevnosti v ťahu.

Farba
čierna