Košík je prázdny
Kategória tovaru

HOT WHELLS SATIN AND CHROME TEMATICKÝ ANGLIČÁK - mix variantov či farieb


Táto kolekcia vozidiel Hot Wheels® Orange & Blue nadväzuje na dvojfarebné šialenstvo, ktoré začalo u rady Hot Wheels® 50. výročie - deti a zberatelia budú milovať tento výber oranžových a modrých modelov Hot Wheels®.
Predaj ukončený

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Táto kolekcia vozidiel Hot Wheels® Orange & Blue nadväzuje na dvojfarebné šialenstvo, ktoré začalo u rady Hot Wheels® 50. výročie - deti a zberatelia budú milovať tento výber oranžových a modrých modelov Hot Wheels®. Každý automobil je navrhnutý v mierke 1:64 s realistickými vzormi a autentickými dekory, ktoré sú pre značku Hot Wheels® zásadný. Jeden casting v kolekcii prebieha v obmedzenom pomere, čo zvyšuje jeho zberateľstvo - zberatelia Hot Wheels®, milovníci áut a deti od 3 rokov budú chcieť zhromaždiť všetky! Každé vozidlo sa predáva samostatne, v závislosti od dostupnosti. Farby a dekorácie sa môžu líšiť.

Farbu či variantu tohto produktu nemožno garantovať.Ak máte záujem o konkrétnu farbu či variantu, napíšte nám ju do poznámky v objednávke, budeme sa snažiť vyjsť v ústrety. Uveďte tiež, či máme produkt z objednávky vymazať, ak konkrétne farba či variant nebude k dispozícii. V opačnom prípade bude expedovaná varianta, ktorá nutne nemusí zodpovedať fotografii u produktu.