Košík je prázdny
Kategória tovaru

Hyalchondro DC plus 1x120ml


Doplnok stravy je špeciálne určený na podporu správneho vývoja a funkcie pohybového aparátu u všetkých plemien psov.
Vaša cena 20,00
Vaša cena bez DPH 16,67
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Doplnok stravy je špeciálne určený na podporu správneho vývoja a funkcie pohybového aparátu u všetkých plemien psov. Používa sa pri zvýšených nárokoch na pohybový aparát psov v období rastu, pri výcvikovej alebo pracovnej záťaži, po úrazoch na podporu a obnovu funkcie pohybového aparátu. Vhodné je použitie prípravku aj u starších psov au psov v období rekonvalescencie po zranení alebo v období po prekonanom kĺbovom zákroku či operácii. Prípravok obsahuje najvyššiu koncentráciu kyseliny hyalurónovej a chondroitín sulfátu v dennej dávke za najvýhodnejšiu cenu na trhu.

Číra priehľadná tekutina s intenzívnou ovocno - jahodovo čerešňovou vôňou a chuťou.

Doplnok stravy je špeciálne určený na podporu správneho vývoja a funkcie pohybového aparátu u všetkých plemien psov. Používa sa pri zvýšených nárokoch na pohybový aparát psov v období rastu, pri výcvikovej alebo pracovnej záťaži, po úrazoch na podporu a obnovu funkcie pohybového aparátu. Vhodné je použitie prípravku aj u starších psov au psov v období rekonvalescencie po zranení alebo v období po prekonanom kĺbovom zákroku či operácii, kde použitie prípravku vedie k skvalitneniu a predĺženiu dĺžky aktívneho veku psa. Hlavnou účinnou zložkou prípravku je kyselina hyalurónová spoločne v komplexe s chondroitín sulfátom. Maximálna účinnosť preparátu je zaručená navýšenou koncentráciou dvoch hlavných zložiek kĺbovej výživy. Prípravok je navyše obohatený o vitamín E a mangán. Jedinečná kombinácia uvedených látok zaisťuje okrem podpory správneho vývoja a funkcie pohybového aparátu aj zlepšenie fyzickej kondície psov, súčasne zvyšuje odolnosť organizmu pri záťažových stavoch v období rastu, pri tréningovej záťaži, po prekonanom kĺbovom ochorení. Jedná sa o doplnok stravy, ktorého lieková forma zaisťuje výbornú znášanlivosť a súčasne aj dlhodobú účinnosť s vylúčením rizika vzniku vedľajších účinkov.

Odporúčame najmä:

  • všetkým šteňatám od troch mesiacov veku na posilnenie a podporu zdravého vývinu pohybového aparátu
  • všetkým plemenám psov pre zvýšenie odolnosti v priebehu športových a pracovných aktivít pretože jedinečná kombinácia HCK s mangánom pozitívne ovplyvňuje metabolizmus kolagénu, tvorbu telových spojivových tkanív, najmä formovanie chrupaviek
  • všetkým starším psom a psom po úraze pretože kombinácia HCK s vitamínom E a mangánom zvyšuje odolnosť organizmu pri záťažových stavoch a pozitívne ovplyvňuje priebeh liečby osteoartrózy

Zloženie:

Hyaluron - chondroitín - komplex, invertný cukor so zníženým glykemickým indexom (glukóza, fruktóza), vitamín E (ako octan DL-alfa tokoferolu), mangán (ako síran manganatý, monohydrát), stabilizátory.

Podanie a dávkovanie:

Perorálne.

Odporúčané dávkovanie: Do 10 kg 1 ml / deň 10 - 30 kg 2 ml / deň 30 - 50 kg 3 ml / deň 50 - 70 kg 4 ml / deň

Jednorazovo pred kŕmením alebo spolu s kŕmením po dobu 30 dní nepretržite.


Parametre

Určeno pro zvíře: Pes