Košík je prázdny
Kategorie zboží

Interaktívne zvieratko My Magic Mixies ružový


Kúzlený zlatý kotlík s návodom, ktorý vás prevedie krok za krokom celým procesom magického rituálu, pri ktorom si vykúzlite svoju vlastnú kúzlenú bytosť.
Vaša cena 131,30
Vaša cena bez DPH 109,42
 
Dostupnosť skladom
3 ks
odoslanie
piatok 10.12.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Kúzlený zlatý kotlík s návodom, ktorý vás prevedie krok za krokom celým procesom magického rituálu, pri ktorom si vykúzlite svoju vlastnú kúzlenú bytosť.

Po naliatí vody sa kotlík aktivuje a spustia sa zvuky bublania a hudby. Vezmite do ruky kúzlenú paličku, trikrát zaklopte na okraj kotlíka a čarovanie môže začať.

Návod vás prevedie jednotlivými krokmi, kedy je potrebné do kotlíka pridávať jednotlivé prísady podľa návodu. K tomu vám tiež napomôžu zvuky, ktoré kotlík vydáva. Vždy, keď bude potrebné zaklopať kúzlenou paličkou o okraj kotlíka a tým prejsť k ďalšiemu kroku, spustí sa zvuk, ktorý vám túto akciu napovie. Prísady do kotlíka sú súčasťou balenia (ampulka na vodu, kúzelný prášok, trblietavá hviezda, vtáčie pierko, magický kryštál, okvetný lístok a papierik, na ktorý napíšete meno pre kúzelnú bytosť, ktorú hodláte vyčarovať a vhodíte ho do kotla). Teraz sa odohrá naozajstné kúzlo. Z kotlíka vystúpi skutočná hmla a odhalíte prekvapenie (funkciu hmly je možné vypnúť).

Keď sa hmla rozplynie, namiesto kúzelného lektvaru v kotlíku objavíte nádhernú kúzelnú bytosť Mixie. Mixie je interaktívna hračka, ktorá reaguje na dotyk ako rukou, tak kúzelnou paličkou.

Mixia má na čele kúzlený kryštál, ktorý signalizuje náladu. Čím šťastnejšie bude, tým väčšie množstvo zvukov vydáva. Náladu je možné rozoznať podľa farby kryštálu. Mixie reaguje na dotyk kúzelnej paličky – dotykom (1 alebo 2) budete počuť rôzne zvuky (50+ zvukov a reakcií)

Celú akciu je možné opakovať po dodržaní krokov podľa návodu. To znamená, že môžete kúzliť koľkokrát chcete. Pokiaľ si to budete priať, vaša Mixie Vám pri ďalšom kúzlení bude asistovať. Rada totiž posedáva na okraji kotlíka a rozpráva sa.

Vodu a prísady je možné vyliať jednoduchým odskrutkovaním spodnej časti kotlíka, bez použitia skrutkovača. Kotlík sa dobíja pomocou USB kábla. Na opakovanie procesu je možné použiť vodu a akékoľvek neagresívne prísady, ktoré nepoškodia hračku. Je možné si zvoliť funkciu s hmlou aj bez hmly.