Košík je prázdny
Kategorie zboží

JBL Tune 510BT - blue


Plné basy po celý deň So slúchadlami JBL Tune 510BT môžete streamovať výkonný zvuk JBL Pure Bass bez toho, aby vás obmedzovali káble.

Vaša cena 46,70
Vaša cena bez DPH 38,92
 
Dostupnosť skladom
viac ako 5 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Súčasťou balenia NIE JE SK a Sk návod
Návod k produktu si môžete vyhľadať na stránkach: https://www.navod-k-obsluze.cz/

Plné basy po celý deň
So slúchadlami JBL Tune 510BT môžete streamovať výkonný zvuk JBL Pure Bass bez toho, aby vás obmedzovali káble. Prináša jednoduché ovládanie a až 40 hodín čistej hudobnej zábavy. Ďalšie 2 hodiny navyše získate už po 5 minútach nabíjania pomocou USB-C nabíjacieho kábla. A keď máte prichádzajúci hovor, zatiaľ čo sledujete video na inom zariadení, JBL Tune 510BT hladko prepnú na váš telefón. Sú vybavené Bluetooth 5.0, navrhnuté pre pohodlné nosenie a umožňujú vám aktivovať Siri alebo Google priamo zo slúchadiel bez použitia vášho mobilného zariadenia. Prichádza v niekoľkých sviežich farbách av sklápacom dizajne pre ľahké prenášanie - JBL Tune 510BT sú jednoduché riešenie, ako naplniť váš rušný život hudbou, kedykoľvek chcete.

Funkcia

 • Zvuk JBL Pure Bass
 • Bezdrôtové streamovanie s Bluetooth 5.0
 • Výdrž až 40 hodín a rýchle nabíjanie (5 minút = 2 hodiny)
 • Viacbodové pripojenie
 • Hands-free hovory
 • Ľahký, pohodlný a sklápací design
 • Spýtajte sa Siri alebo Hey Google

  Zvuk JBL Pure Bass
  Slúchadlá JBL Tune 510BT vám prináša legendárny zvuk JBL Pure Bass, ktorý nájdete na tých najznámejších hudobných akciách po celom svete.

  Bezdrôtové streamovanie s Bluetooth 5.0
  Streamujte zvuk vo vysokej kvalite bezdrôtovo z vášho smartfónu – už vám nebudú prekážať žiadne káble.

  Výdrž až 40 hodín a rýchle nabíjanie (5 minút = 2 hodiny)
  Bavte sa, ako dlho chcete. Počúvajte bezdrôtovo až 40 hodín a batériu slúchadiel nabite počas 2 hodín pohodlne pomocou USB-C kábla. Rýchle 5-minútové dobitie vám poskytne extra 2 hodiny počúvania.

  Viacbodové pripojenie
  Vďaka viacbodovému pripojeniu slúchadla bez problémov prepnete z jedného Bluetooth® zariadenia na iné. Jednoducho prepnú treba z videa na vašom tablete na hovor na vašom smartfóne, takže nikdy nezmeškáte hovor.

  Hands-free hovory
  Jednoducho ovládajte zvuk alebo prijímajte hovory priamo na slúchadlách pomocou pohodlných ovládacích tlačidiel.

  Ľahký, pohodlný a sklápací design
  Konštrukcia z ľahkých materiálov, mäkké náušníky a tkaninový hlavový most s výplňou zaistí, aby boli tieto slúchadlá pohodlné aj pri dlhom počúvaní. Vďaka sklápaciemu dizajnu ich budete mať vždy so sebou, kedykoľvek a kdekoľvek chcete počúvať hudbu.

  Spýtajte sa Siri alebo Hey Google
  Siri alebo Hey Google vždy na dosah ruky – stačí stlačiť multifunkčné tlačidlo na slúchadlách a váš obľúbený hlasový asistent je vám k dispozícii.