Košík je prázdny
Kategorie zboží

Jednočepeľové záhradné nožnice FISKARS X-Series P941


Kvalitné jednočepeľové záhradné nožnice FISKARS P941 z radu X-Series ideálne pre čisté hladké rezanie suchých a tvrdých vetiev do priemeru 26 milimetrov.
Vaša cena 37,60
Vaša cena bez DPH 31,33
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame vo štvrtok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Kvalitné jednočepeľové záhradné nožnice FISKARS P941 z radu X-Series ideálne pre čisté hladké rezanie suchých a tvrdých vetiev do priemeru 26 milimetrov. Nožnice majú unikátny mechanizmus PowerGear TM , ktorý umožňuje strihať až s 3 krát menšou námahou v porovnaní s bežnými nožnicami. Oceľová čepeľ nožníc je extra tvrdá, presne brúsená, kalená a zostáva veľmi dlho ostrá. Tieto nožnice sú optimalizované pre strednú a veľkú veľkosť ruky. Ľahké a pevné prevedenie z materiálu FiberComp TM . Ergonomické rukoväte z FiberCompTM s 3D povrchom SoftGripTM pre pohodlné a bezpečné držanie. Nožnice majú špeciálny design pre pravákov. S nožnicami P941 bude práca na záhrade zábavou.

Priemer: do 26 mm

Hmotnosť: 0,246 kg

Vlastnosti a výhody nožníc X-Series

Najlepší strižný výkon vo svojej triede - Nožnice sú vybavené unikátnym mechanizmom PowerGear TM , ktorý poskytuje až 3x väčšiu rezaciu silu. Otočná rukoväť nožníc minimalizuje namáhanie prstov a súčasne umožňuje užívateľovi používať všetky prsty súčasne

Výkonné čepele - Nožnice X-Series sú navrhnuté pre čisté a ľahké strihanie. Sú ako stvorené na rýchle zastrihávanie tenších vetiev, ako aj na rezy hrubších vetiev.

Obliečka čepele - Strieborný povlak z PTFE na zníženie trenia.

Rukoväť - Vylepšený povrch SoftGrip TM s textúrou pre lepšie a pohodlné držanie.