Košík je prázdny
Kategória tovaru

Josera Dog Super premium Festival 4,5kg


Obzvlášť aromatické a chutné: chrumkavé granule od Josera Festival s práškovou omáčkou ponúkajú Vášmu náročnému psíkovi jedinečný chuťový zážitok ako v suchej, tak i mokré forme.
Predaj ukončený

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Obzvlášť aromatické a chutné: chrumkavé granule od Josera Festival s práškovou omáčkou ponúkajú Vášmu náročnému psíkovi jedinečný chuťový zážitok ako v suchej, tak i mokré forme. Vyvážená receptúra s lososom je bohatá na energiu pre aktívne a športovo založených psov. Rôzne a ľahko absorbovateľné výživové látky sa postarajú o pohodu a aktivitu. Josera Festival sa vyznačuje vyváženým obsahom vápnika, fosforu, vitamínu C, mangánu a medi. Tento komplex vitálnych látok sa postará o silnú stavbu kostí a zdravé kĺby. Cenné mastné kyseliny, zinok a meď sa zlepšujú zdravie kože a lesklosť srsti. Neobsahuje žiadne umelé farbivá, arómy, konzervačné látky, ani geneticky upravované suroviny. Neobsahuje prísady, ktoré môžu spôsobovať alergie, ako sú pšenica, cukor, sója alebo mliečne produkty. Kvalita všetkých prísad je neustále kontrolovaná. Kvôli zachovaniu cenných vlastností, sú granule balené do praktického, znovuuzavíratelného vrecka AromaSafe.

Josera Festival v prehľade:
  • vysoko kvalitné suché krmivo pre prieberčivé psy
  • intenzívna chuť: s extra výraznému aróma vďaka obsiahnutej práškové omáčke, veľmi chutné namáčací granuly: chrumkavé granule môžu byť podávané suché alebo navlhčené
  • s lososom: obohacuje chutnú receptúru
  • vysoký obsah energie: pre športovo založených a aktívnych psov
  • vyvážený obsah fosforu, vápnika, vitamínu C, mangánu a medi: podporuje silnú stavbu kostí a zdravé kĺby
  • zdravá koža a lesklá srsť: cenné mastné kyseliny, vitamíny, zinok a meď pre zdravú kožu a srsť
  • 100% bez farbív, aróm a konzervačných látok, bez genetických úprav
  • neobsahuje prísady, ktoré môžu spôsobovať alergie: pšenica, sója, cukor a mliečne produkty
  • vyrobené v Nemecku: kontrolovaná kvalita vo vlastnom laboratóriu Josera
  • ochrana aróma: znovu uzatvárateľné vrecko pre zachovanie chuti a cenných živín

zloženie:
hydinová mäsová múčka, ryža, celozrnné kukurica, hydinový tuk, repné rezne, sušený losos (6%), zemiakový škrob, hydinová bielkovina hydrolizovaná, minerály, sušená hydinová pečeň, kvasnice, hemoglobín prášok, prášok z čakanky (inulín), sušené novozélandské zelenopyskaté mušle (Perna canaliculus).

Akostné znaky: hrubé proteíny 26,0%, hrubý tuk 16,0%, vláknina 3,0%, popol 6,5%, vápnik 1,40%, fosfor 1,00%, sodík 0,4%, horčík 0,1%

Doplnkové vyživovacej látky na 1kg:
Vitamín A 17.000 IE, vitamín D3 1.700, vitamín E 200mg, vitamín B1 15mg, vitamín B2 20mg, vitamín B6 20mg, vitamín B12 100 mcg, kyselina pantoténová 50mg, niacinamid 85mg, kyselina listová 5mg, biotín 950mcg, vitamín C 100mg, železo (sulfát železa, monohydrát) 190mg, zinok (chelát zinku glycín, hydrát) 160mg, mangán 16mg, meď (chelát meďnatý glycín, hydrát) 20mg, jód (jodičnan vápnika) 2mg, selén 0,3mg.

Metabolická energia: kcal / kg 3819