Košík je prázdny
Kategória tovaru

KARNIVIT forte pes 500ml


Na zlepšenie telesnej kondície, reprodukcie a odchov šteniat KARNIVIT FORTE obsahuje špecifický komplex látok zlepšujúcich reprodukciu psov.
Vaša cena 25,90
Vaša cena bez DPH 21,58
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Podrobný popis

Na zlepšenie telesnej kondície, reprodukcie a odchov šteniat KARNIVIT FORTE obsahuje špecifický komplex látok zlepšujúcich reprodukciu psov vo Vašom chove. Všetky aktívne látky sú vo forme, ktorá zaistí maximálnu účinnosť každej z nich.

KARNIVIT FORTE u psov podporuje spermatogenézu, pretože zvyšuje kvalitu ejakulátu, najmä množstvo spermií a ich pohyblivosť. U súk dochádza k lepšiemu oplodneniu a následne potom aj lepšiemu vývoju plodov. Šteňatá sa vďaka KARNIVITU FORTE rodia s vyššou hmotnosťou, imunitou a vitalitou, čo sa pozitívne prejavuje na ich zdravotnom stave a vývoji v ďalšom období ich života.

KARNIVIT FORTE je vhodné podávať mladým šteňatám už po narodení, udržuje sa tak ich vyššia vitalita a imunita, čo sa prejavuje aj na ich menšej úmrtnosti, pretože šteňatá nemajú vytvorenú schopnosť syntezovať L-karnitín v organizme.

KARNIVIT FORTE taktiež znižuje ukladanie tukov v tkanivách a pomáha premieňať mastné kyseliny na energiu. Zvyšuje vitalitu a odolnosť psov. Znižuje hladinu kyseliny mliečnej v bunkách, znižuje degeneráciu svalov a chráni bunkové membrány. Skracuje nutnú dobu odpočinku po intenzívnej záťaži (operácia, pôrod, výstava, závody a pod.), podporuje metabolizmus pečene a aktivitu srdcovej a priečne pruhovanej svaloviny.

Vysoká účinnosť prípravku je daná špeciálnou technológiou výroby, kedy sú aktívne látky obdukciou chránené pred degradáciou v žalúdku a zažívacom trakte. Tento ochranný obal je postupne odbúravaný až dôjde k úplnému uvoľneniu aktívnej látky v organizme v jej maximálnej účinnosti.

Významným prínosom tejto technológie je skutočnosť, že je v roztoku vytvorená špeciálna nosná a izolačná hubovitá mikroštruktúra, ktorá zamedzuje zachytávaniu aktívnych látok na stenách rozvodu napájacej vody alebo v napájačkách. Tým sa eliminuje hrozba namnoženia nežiaducich organizmov na týchto zvyškoch a ich následné roznášanie všetkým zvieratám.

Zloženie:

L-karnitín vitamíny prírodné látky upravená pitná voda

Podanie a dávkovanie:

Podáva sa do napájacej vody alebo na pevnú zložku kŕmnej dávky takto (v ml na 1 kg telesnej hmotnosti):

psy v záťaži 0,5 až 1 ml dospelí psy 0,05 ml starí psy 0,1 ml gravidné a laktujúce fenky 0,1 ml šteňatá 0,1 ml psy v rekonvalescencii a na redukciu hmotnosti 0,2 ml pri ochorení srdca ako doplnok liečby 0,5 až 1 ml - použitie v tomto prípade konzultujte vždy s veterinárnym lekárom!

Výrobok je možné kombinovať a súčasne podávať s akýmkoľvek výrobkom značky BENEFEED® pre konkrétnu kategóriu zvierat.


Parametre

Určeno pro zvíře: Pes