Košík je prázdny
Kategorie zboží

KNEIPP Soľ kúpeľová Svaly a kĺby 500g


Kúpeľová soľ Arnika od prvotriednej značky KNEIPP je skvelým kozmetickým prípravkom do kúpeľa, ktorý sa stará o jemnú a citlivú pokožku a dodáva jej potrebnú vláčnosť. Soľ uvoľňuje napätie svalov a kĺbov a vyniká svojim upokojujúcim účinkom na celý organizmus.
Vaša cena 8,50
Vaša cena bez DPH 7,08
 
Dostupnosť skladom
viac ako 10 ks
odoslanie zajtra

Podrobný popis

Kúpeľová soľ Arnika od prvotriednej značky KNEIPP je skvelým kozmetickým prípravkom do kúpeľa, ktorý sa stará o jemnú a citlivú pokožku a dodáva jej potrebnú vláčnosť. Soľ uvoľňuje napätie svalov a kĺbov a vyniká svojim upokojujúcim účinkom na celý organizmus. Pokožku regeneruje a napomáha pri kožných problémoch, napríklad pri ekzémoch. Pri kúpeli dochádza k uvoľneniu natiahnutých svalov a navodenie pocitu osvieženie. Účinné silice pôsobí na organizmus buď vdychovaním cez dýchacie ústrojenstvo alebo cez pokožku celého tela. Nechajte sa hýčkať a doprajte si po náročnom dni upokojujúcu kúpeľ, pri ktorej dôjde k dokonalej relaxácii a uvoľnenie.

Soľ obsahuje výťažky z Arniky horskej (Arnica montana), ktorá vyniká svojimi blahodarnými účinkami pri ochorení kĺbov a svalov. Soľ stačí nasypať do napustenej vane vodou s teplotou 36-38 ° C v množstve zodpovedajúceho jednému uzáveru, ktorý slúži zároveň aj ako odmerka. Optimálna doba kúpeľa je 15 až 20 minút, po kúpeli si doprajte 30 minút relaxácie.