Košík je prázdny
Kategorie zboží

KNEIPP Soľ kúpeľová Svaly a kĺby 500g


Kúpeľová soľ Arnika od prvotriednej značky KNEIPP je skvelým kozmetickým prípravkom do kúpeľa, ktorý sa stará o jemnú a citlivú pokožku a dodáva jej potrebnú vláčnosť. Soľ uvoľňuje napätie svalov a kĺbov a vyniká svojim upokojujúcim účinkom na celý organizmus.
Vaša cena 9,10
Vaša cena bez DPH 7,58
 
Dostupnosť skladom
viac ako 20 ks
odoslanie
pondelok 24.1.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Kúpeľová soľ Arnika od prvotriednej značky KNEIPP je skvelým kozmetickým prípravkom do kúpeľa, ktorý sa stará o jemnú a citlivú pokožku a dodáva jej potrebnú vláčnosť. Soľ uvoľňuje napätie svalov a kĺbov a vyniká svojim upokojujúcim účinkom na celý organizmus. Pokožku regeneruje a napomáha pri kožných problémoch, napríklad pri ekzémoch. Pri kúpeli dochádza k uvoľneniu natiahnutých svalov a navodenie pocitu osvieženie. Účinné silice pôsobí na organizmus buď vdychovaním cez dýchacie ústrojenstvo alebo cez pokožku celého tela. Nechajte sa hýčkať a doprajte si po náročnom dni upokojujúcu kúpeľ, pri ktorej dôjde k dokonalej relaxácii a uvoľnenie.

Soľ obsahuje výťažky z Arniky horskej (Arnica montana), ktorá vyniká svojimi blahodarnými účinkami pri ochorení kĺbov a svalov. Soľ stačí nasypať do napustenej vane vodou s teplotou 36-38 ° C v množstve zodpovedajúceho jednému uzáveru, ktorý slúži zároveň aj ako odmerka. Optimálna doba kúpeľa je 15 až 20 minút, po kúpeli si doprajte 30 minút relaxácie.