Košík je prázdny
Kategorie zboží

Kombisol E 30ml


Tekuté doplnkové krmivo Kombisol E je určené pre všetky druhy hospodárskych zbierať, za účelom odstránenia problémov spôsobených nedostatkom vitamínu E.
Predaj ukončený

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Tekuté doplnkové krmivo Kombisol E je určené pre všetky druhy hospodárskych zbierať, za účelom odstránenia problémov spôsobených nedostatkom vitamínu E. Je vhodným doplnkom pri poruchách plodnosti samcov aj samíc, svalová dystrofia, nutričné encefalomalacii, edémovú chorobe a exsudatívne diatéze hydiny. Kombisol E sa podieľa na prevenciu tukové degenerácie pečene, syndrómu náhlych úhynov (v záverečnej fáze výkrmu hydiny a ošípaných) a niektorých endokrinných a kardiovaskulárnych porúch.

dávkovanie:

Kombisol E sa podáva zvieratám riadne rozriešenie v pitnej vode alebo mlieku. Preventívne po dobu 3-10 dní v uvedených dávkach. Aplikáciu je možné opakovať. Pri liečebnom podávaní je možné dávkovanie zbýšit na dvojnásobok alebo podľa odporúčania veterinárneho lekára. Rozriešenie roztok je nutné chrániť pred priamym slnečným svetlom a čo najrýchlejšie spotrebovať.

Kombisol E je možné použiť pre mačky (10 kg ž.hm.) v dávke 0, 2 ml / 1 ks a deň