Košík je prázdny
Kategorie zboží

Kombisol E 30ml


Tekuté doplnkové krmivo Kombisol E je určené pre všetky druhy hospodárskych zbierať, za účelom odstránenia problémov spôsobených nedostatkom vitamínu E.
Vaša cena 2,50
Vaša cena bez DPH 2,08
 
Dostupnosť skladom
viac ako 10 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Tekuté doplnkové krmivo Kombisol E je určené pre všetky druhy hospodárskych zbierať, za účelom odstránenia problémov spôsobených nedostatkom vitamínu E. Je vhodným doplnkom pri poruchách plodnosti samcov aj samíc, svalová dystrofia, nutričné encefalomalacii, edémovú chorobe a exsudatívne diatéze hydiny. Kombisol E sa podieľa na prevenciu tukové degenerácie pečene, syndrómu náhlych úhynov (v záverečnej fáze výkrmu hydiny a ošípaných) a niektorých endokrinných a kardiovaskulárnych porúch.

dávkovanie:

Kombisol E sa podáva zvieratám riadne rozriešenie v pitnej vode alebo mlieku. Preventívne po dobu 3-10 dní v uvedených dávkach. Aplikáciu je možné opakovať. Pri liečebnom podávaní je možné dávkovanie zbýšit na dvojnásobok alebo podľa odporúčania veterinárneho lekára. Rozriešenie roztok je nutné chrániť pred priamym slnečným svetlom a čo najrýchlejšie spotrebovať.

Kombisol E je možné použiť pre mačky (10 kg ž.hm.) v dávke 0, 2 ml / 1 ks a deň